captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuva kubu

Nesižudanti Lietuva: kada?

Diskusijų ciklas Lietuva³ - tai tarptautinio lietuvių profesionalų tinkle Global Lithuanian Leaders (GLL), advokatų kontoros TRINITI ir LRT organizuojama iniciatyva, kuria siekiama suburti sėkmės Lietuvoje ir užsienyje pasiekusius įvairių sričių profesionalus bei ekspertus ir jų žinių bei praktikos pagalba prisidėti prie intelektualios, vieningos ir sėkmingos Lietuvos kūrimo. Siekiame skatinti diskusijų kultūrą, įsiklausant į skirtingas nuomones ir ieškant bendrų išvadų išmaniems sprendimams suformuluoti. 

Lapkričio 8d., tęsdami ketvirtąjį diskusijų sezoną, kviečiame kalbėtis itin jautria ir skaudžia tema “Nesižudanti Lietuva: kada?”.

Diskusijoje nagrinėsime priežastis, kodėl Lietuva yra neaplenkiama savižudybių skaičiumi Europoje ir viena pirmaujančių visame pasaulyje, analizuosime Verterio efektą Lietuvoje bei aptarsime, kaip atpažinti ir kaip reaguoti į savižudybei besiruošiančio žmogaus siunčiamus signalus.


Diskutuos:

► Jurgita Jurkutė-Širvaitė - LR Prezidentės inicijuotos kampanijos “Už saugią Lietuvą” ambasadorė, aktorė, laidų vedėja.

► Valija Šap - savižudybių prevencijos projekto “Kupiškio algoritmas” įkvėpėja, medicinos psichologė.

► Arūnas Germanavičius - VU MF psichiatrijos klinikos profesorius, mokslų daktaras.


Konkrečių išvadų link ves Linas Sabaliauskas, verslo teisės advokatų kontoros TRINITI vadovaujantysis partneris.
 

 

 

 

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...