captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuva kubu

Dvi Lietuvos

Lietuvių profesionalų tinklas Global Lithuanian Leaders, bendradarbiaudamas su verslo teisės advokatų kontora TRINITI, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir portalu LRT.lt, tęsia diskusijų ciklą šalies raidai ir gyvenimo aplinkai svarbiomis temomis. Kviečiame į šeštąją šio sezono diskusiją tema „Dvi Lietuvos: kaip išbristi iš nelygybės?"

Diskusijos prelegentai:
► prof. Romas Lazutka - ekonomistas, sociologas, socialinių mokslų daktaras, Socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėjas.
► Edita Mildažytė - žurnalistė, publicistė, TV laidų prodiuserė bei vedėja, įvairių socialinių projektų iniciatorė.
► Dalia Kedavičienė - Maltos ordino pagalbos tarnybos Lietuvoje generalinė sekretorė, daugiau nei 20 metų dirbusi policijos pareigūne bei koordinavusi nusikaltimų prevenciją.
► Rokas Grajauskas -„Danske Bank“ vyriausiasis Baltijos šalių ekonomistas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytojas.
Daiva Žeimytė - žurnalistė, "Lietuva tiesiogiai" bei kitų televizijos laidų vedėja.

Diskusijos moderatorius:
Linas Sabaliauskas, verslo teisės bendrovės TRINITI vykdantysis partneris

Diskusijos dalyviai aptars:
► 2016-taisiais garsiai prakalbta apie Dvi Lietuvas: sostinė ir regionai. Kas lėmė tokią atskirtį?
► Pajamų nelygybė Lietuvoje – viena didžiausių ES. Kokios to priežastys? Kada Lietuvoje ėmė ryškėti pajamų nelygybė?
► Koks receptas Lietuvai – kas sumažintų ekonominę ir socialinę atskirtį? Ar įmanoma prikelti naujam gyvenimui šalies regionus?
► Ar moralinė atskirtis bei įsišaknijusios socialinės problemos (alkoholizmas, smurto kultūra bei kitos) - socialinės atskirties pasekmės ar priežastys?
► Ar galime visuomenės sanklodą, padalytą į dvi dalis, laikyti globalizacijos ir technologinės plėtros padariniu, kur vieni sugebėjo greitai prisitaikyti ir tapti naudingi bei gauti pakankamas pajamas, o kiti liko atskirtyje?

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...