captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuva kubu

Saugumas

Lietuvių profesionalų tinklas Global Lithuanian Leaders, bendradarbiaudamas su verslo teisės advokatų kontora TRINITI, Nacionaline M.Mažvydo biblioteka ir portalu LRT.lt tęsia diskusijų ciklą šalies raidai ir gyvenimo aplinkai svarbiomis temomis. Kviečiame į ketvirtąją šio sezono diskusiją tema „Saugumas transformacijų laikais: nuo valstybės iki tavęs“ . Žiūrėkite čia.

Diskusijos panelė – ekspertės, aktyviai skatinančios susidomėjimą saugumo tema ir naują akcentuojančios naujus jos aspektus.

► Doc. dr. Margarita Šešelgytė VU TSPMI Direktoriaus pavaduotoja studijoms, saugumo ekspertė, apgynusi disertaciją apie bendrą ES gynybos identitetą.
Eglė Murauskaitė, Merilando universiteto mokslininkė ICONS projektui (JAV), atsakinga už krizių simuliacijų kūrimą ir įgyvendinimą Europoje, tarptautinio saugumo ir nekonvencinių grėsmių ekspertė.
Aurelija Katkuvienė, žvalgybos pareigūnė bei valstybės saugumo departamento strateginės komunikacijos vadovė, ypač besidominti visuomenės įtraukimu į valstybės gynimą.
Luka Lesauskaitė, istorikė, pilietiškumo projektų sumanytoja, Nacionalinės ekspedicijos dalyvė.

Diskusijos moderatorius:
Linas Sabaliauskas, verslo teisės bendrovės TRINITI vykdantysis partneris

Diskusijos dalyvės aptars:
► politikos tendencijų lūžius ir jėgos centrų svyravimus, atvedusius prie D.Trumpo pergalės JAV prezidento rinkimuose, ir keičiančius Europos politinį veidą;
► šių pokyčių įtaką Lietuvos saugumui;
► Lietuvos saugumo ir gynybos tendencijas, stipriąsias ir silpnąsias vietas;
► visuomenės ir individų vaidmenį užtikrinant ilgalaikį šalies saugumą.

 

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...