Globalios Lietuvos apdovanojimai 2020

Lietuvos diasporos profesionalų tinklas „Global Lithuanian Leaders“ kviečia visus įsitraukti į Globalios Lietuvos apdovanojimų šventę!

Tradiciniais Globalios Lietuvos apdovanojimais įvertinami ir pagerbiami globalūs lietuviai ir su Lietuva susiję asmenys, kurie per pastaruosius metus reikšmingai prisidėjo prie mūsų šalies vystymosi savo tarptautine patirtimi, resursais, darbais ar pasiekimais.

Ypatingais metais – ypatingi ir apdovanojimai. Vietoje iškilmingo renginio bus švenčiama visą sausio mėnesį, plačiai pristatant visuomenei labiausiai nusipelniusius globalius lietuvius, jų pasiekimus bei indėlį į Lietuvos gerovę. Kiekvieną sausio savaitę bus skelbiami apdovanojimų laureatai, pasakojamos jų sėkmės istorijos, organizuojamos atviros diskusijos ir dar daugiau.

Vertinimo komisijos atrinkti Globalios Lietuvos apdovanojimų nominantai buvo iškilmingai paskelbti gruodžio 29 dieną – tada prasidėjo Globalios Lietuvos apdovanojimų mėnuo ir visuomenės balsavimas vienoje iš apdovanojimų kategorijų LRT.lt portale.

Globalios Lietuvos apdovanojimus globoja Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. Apdovanojimų partneriai: Užsienio reikalų ministerija, LRT, Triniti Jurex, Lietuvių fondas.

Daugiau informacijos apie Globalios Lietuvos apdovanojimus svetainėje www.GLLapdovanojimai.lt.