Globalios Lietuvos apdovanojimai 2019

Tarptautinių lietuvių profesionalų tinklas „Global Lithuanian Leaders“ kviečia jus išrinkti šiais metais labiausiai prie pokyčių regionuose prisidėjusį iš užsienio sugrįžusį lietuvį. Nugalėtojas bus apdovanotas Globalios Lietuvos Apdovanojimuose 2019.

Iškilminga ceremonija, globojama Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos, pagerbia ir apdovanoja globalius lietuvius ir su Lietuva susijusius asmenis, kurie per pastaruosius metus reikšmingai prisidėjo prie mūsų šalies vystymosi savo tarptautine patirtimi, resursais ir jungtimis.

Apdovanojimą „Sugrįžimas pokyčiams regionuose“ teiks Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, o dėl apdovanojimo varžosi 5 į skirtingus šalies regionus sugrįžę lietuviai, savo idėjomis skatinantys vietinius gyventojus tobulėti, pasitelkti kūrybiškumą ir išnaudoti naujausias technologijas.

Kviečiame jus balsuoti ir nuspręsti, kas taps „Globalios Lietuvos Apdovanojimų 2019“ laureatu. Nugalėtojas bus paskelbtas ceremonijos metu gruodžio 27 d. Prezidento rūmuose. Tiesioginę transliaciją nuo 18.00 val. kviečiame stebėti per LRT+ kanalą arba internetu.

Globalios Lietuvos Apdovanojimus iš dalies finansuoja Užsienio Reikalų Ministerija.

Susipažinkite su visais Globalios Lietuvos apdovanojimų nominantais čia.