captcha

Jūsų klausimas priimtas

Eurovizija 2019

Prasideda nacionalinės „Eurovizijos“ atranka

Visi, kurie nori atstovauti Lietuvai didžiausiame Europos dainų konkurse, paraiškas gali teikti iki gruodžio 10-osios, sako LRT TELEVIZIJOS vyr. prodiuseris Audrius Giržadas. Kaip ir ankstesniais metais, paraiškas dalyvauti nacionalinėje atrankoje gali teikti trijų kategorijų dalyviai: kūrinį siūlantys autoriai, atlikėjai be kūrinio ir atlikėjai su kūriniu.
E. Kniežausko nuotr.
E. Kniežausko nuotr.

Lietuvai „Eurovizijoje“ norintys atstovauti atlikėjai ir grupės bei dainų autoriai kviečiami teikti paraiškas dalyvauti nacionalinėje atrankoje iki gruodžio 10-osios. Kaip visada, atranką rengs ir transliuos LRT. Nacionalinės atrankos koncertai prasidės iškart po naujųjų ir baigsis vasario 23 dieną – tądien finale paaiškės, ką Lietuva išsiųs į Izraelyje vyksiančią 64-ąją „Euroviziją“.

„Neabejoju, kad per praėjusius metus Lietuvoje atsirado naujų vardų, gebančių pristatyti save didelei auditorijai. Tikrai turime ir dainų, galinčių pavergti ne tik Lietuvą. Abiejų kategorijų paraiškų – dainų autorių ir atlikėjų – laukiame jau nuo šiandien iki gruodžio 10-osios, o mes pažadame abi puses – ir dainas, ir atlikėjus – parodyti iš geriausios įmanomos perspektyvos“, – kviečia LRT TELEVIZIJOS vyr. prodiuseris A. Giržadas.

A. Giržadas, V. Nevieros nuotr.

Kaip ir ankstesniais metais, paraiškas dalyvauti nacionalinėje atrankoje gali teikti trijų kategorijų dalyviai: kūrinį siūlantys autoriai, atlikėjai be kūrinio, atlikėjai su kūriniu. Pasak A. Giržado, autoriai, pateikdami dainą, gali nurodyti atlikėją, kuris būtų tinkamiausias atlikti tą dainą.

Reikalavimas dainoms – jos turi būti iki šių metų rugsėjo 1d. niekur viešai neskambėjusios ir ne ilgesnės, negu 3 minučių. Dainas gali teikti ir užsienio autoriai, tuo tarpu atlikėjai turi būti Lietuvos piliečiai. Plačiau apie nacionalinės atrankos taisykles: https://www.lrt.lt/projektai/eurovizija/taisykles#skip

64-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas vyks Izraelyje, Tel Avive, gegužės 14, 16 ir 18 dienomis. Visus – abiejų pusfinalių ir finalo – koncertus tiesiogiai transliuos LRT.


Daugiau – vaizdo įraše.

E. Kniežausko nuotr.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...