captcha

Jūsų klausimas priimtas

Eurovizija 2019

Euroviziniame renginyje dalyvavęs D. Montvydas stiprių konkurentų nemato

Iš Izraelyje vykusio eurovizinio renginio „Israel Calling“ grįžęs Donatas Montvydas LRT.lt portalui pasakojo, kad parsivežė pačius geriausius įspūdžius apie šią šalį, tačiau daugiau tokių renginių aplankyti neketina: šiuo metu jo prioritetas – darbai Lietuvoje. 
V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr.
V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr.

„Izraelyje susitikome su estu. Su juo susipažinau jau anksčiau – per Lietuvoje filmuotą reklamą, todėl buvome artimesni. Visi sutikti „Eurovizijos“ dalyviai bendravo maloniai ir šiltai, kiekvienos valstybės atstovas turi savo mentalitetą ir požiūrį“, – įspūdžiais su LRT.lt dalinosi dainininkas. 

Apie kaimyno esto dainą ir jo profesionalumą D. Montvydas atsiliepė tik teigiamai. Jo manymu, viskas atlikta kokybiškai, o daina ir jos atlikimas – skonio reikalas. Be to, pasak dainininko, didžioji dalis „Eurovizijos“ atstovų – tikri profesionalai ir vienam pasirodymui gerai pasiruošę yra visi. 

„Pati šalis – nuostabi. Šiltas klimatas, žmonės labai malonūs, paslaugūs ir besišypsantys. Žinoma, nuostabus oras glosto ir kūną, ir širdį. Maistas taip pat puikus, todėl įspūdžiai apie šalį – patys geriausi. Tokį eurovizinį renginį jie rengė pirmą kartą. Jiems pavyko susikviesti 20 valstybių ir tai – tikrai geras rezultatas“, – tikino atlikėjas. 

Paklaustas, kodėl pasirinko Izraelyje, o ne kitose šalyse vykusį renginį, D. Montvydas tikino, kad šio koncerto laikas buvo geriausiai suderinamas su darbais Lietuvoje.

„Prioritetas – darbai Lietuvoje. Čia buvo albumo įrašai, vyko turas, daug „Eurovizijos“ renginių dubliavosi su šiomis datomis. Be to, į šiuos renginius važiavome jau 2012-aisias, todėl žinome, ko iš tokių renginių galima tikėtis. Reklamos atlikėjai ten gauna labai nedaug. Į tokius renginius labiau vykstama pamatyti šalį, susipažinti su jų kultūra ir pamatyti bei įvertinti konkurentus. Manau, kad suprastum, kas vyksta, pakanka vienos tokios kelionės“, – kalbėjo Lietuvos atstovas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...