captcha

Jūsų klausimas priimtas

Draugystė veža

Ketvirtoji socialinė akcija „Draugystė veža!“ tęsia keliones po Lietuvą

Sausio 5-ąją dieną jau ketvirtą kartą startuoja LRT pristatomas socialinis projektas „Draugystė veža“. Akcijos organizatoriai VšĮ „Baltijos ugdymo centras“ ir Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu dalyvauti projekte vėl kviečia draugų poras, kurie savo asmeninėmis draugystės istorijomis laužo stereotipus, kartu siekia tikslų ir turi svajonę – savo akimis išvysti Eurovizijos dainų konkursą, kuris šiais metais vyks Izraelyje. Juk svajonės pildosi! Tereikia labai stipriai norėti ir visai nesvarbu, kad vienas iš draugų su negalia.

Akcijoje dalyvauti norinčios draugų poros turi užpildyti portale www.lrt.lt esančią anketą ir papasakoti savo draugystės istorijas. Filmuoti pasakojimai apie organizatorių atrinktas penkiolika pretendentų porų bus pristatomi portale www.lrt.lt ir LRT televizijos laidose „Labas rytas, Lietuva“. Jau antrus metus atrankiniai siužetai bus filmuojami, šiais metais, penkiose kelionėse po Lietuvą, kurias organizuoja ištikimi akcijos draugai BSS grupė ir Superkelionės.lt, todėl visiems dalyvavimas akcijoje ir šiais metais bus kaip prizas, o žiūrovai galės pamatyti, kaip jau lietuviškose kelionėse Draugystė veš. Taip pat šių metų akcijoje organizatoriai kviečia aktyviau dalyvauti ir tuos, kurių negalia nėra akivaizdžiai išoriškai matoma.

Trys laimėtojų poros bus atrenkamos balsuojant portale www.lrt.lt vasario 15-22 dienomis ir paskelbiamos finalinėje lietuviškos Eurovizijos atrankos laidoje vasario 23 dieną didžiojoje LRT studijoje. Gegužės mėnesį laimėtojų laukia įspūdžių ir nuotykių kupina kelionė į Izraelį bei galimybė gyvai stebėti Lietuvos ir kitų šalių atstovų pasirodymus Eurovizijoje.

Dalyvių registracija baigta.

 

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...