Verslas

2015.04.23 14:25

Premjeras: socialinio modelio projektas į Seimą atkeliaus gegužės pabaigoje

ELTA 2015.04.23 14:25

Socialinio modelio projektą, turintį reformuoti darbo santykius ir socialinį draudimą, Vyriausybė Seimui ketina pateikti gegužės pabaigoje.

Socialinio modelio projektą, turintį reformuoti darbo santykius ir socialinį draudimą, Vyriausybė Seimui ketina pateikti gegužės pabaigoje.

Šiuo metu socialinį modelį parengusių mokslininkų pasiūlymus Trišalėje taryboje svarsto partneriai. Ketvirtadienį Vyriausybės valandos metu Seime Premjeras Algirdas Butkevičius sakė, kad iki gegužės 15 dienos socialinio modelio projektas turi grįžti į Vyriausybę.

„Per likusias dvi savaites Vyriausybė jį apsvarstys, ir gegužės pabaigoje jis iš Vyriausybės turėtų iškeliauti. Toks yra mūsų planas“, – sakė Premjeras, atsakydamas į opozicijos lyderio konservatoriaus Andriaus Kubiliaus klausimą, ar pažadas, kad naująjį socialinį modelį įtvirtinantys projektai gegužę pasieks Seimą, lieka galioti.

A. Butkevičius demonstravo ryžtą užbaigti pradėtą procesą ir sakė, kad Vyriausybė priims galutinius sprendimus.

„Mes esame šį dokumentą suskirstę į tris dalis. Tos dalys, kurioms yra pritarta, faktiškai yra sutarimas, apie jas nebediskutuojame tuo lygiu, kur vyksta įvairiausi susitikimai ir diskusijos. Kita išskirta dalis – ta, kur reikia bet kokia kaina surasti kompromisą. O kas liks nesutarta, galutinį sprendimą priims Vyriausybė. Toks mūsų planas“, – aiškino A.  Butkevičius.