Verslas

2015.04.19 12:12

Rusija paneigė, kad mokės už dujų tranzitą „Turkijos sraute“

ELTA2015.04.19 12:12

Rusijos prezidento Vladimiro Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas šeštadienį paneigė, kad Maskva yra susitarusi su Atėnais dėl išankstinio 3-5 mlrd. eurų apmokėjimo už dujų tranzitą per Graikiją dujotiekio „Turkijos srautas“ statybų projekte.

Rusijos prezidento Vladimiro Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas šeštadienį paneigė, kad Maskva yra susitarusi su Atėnais dėl išankstinio 3–5 mlrd. eurų apmokėjimo už dujų tranzitą per Graikiją dujotiekio „Turkijos srautas“ statybų projekte.

„V. Putinas asmeniškai telekonferencijos metu pasakė, kad niekas mūsų šalies pagalbos neprašė“, – radijo stočiai „Business FM“ kalbėjo D. Peskovas.

„Suprantama, susitikimo metu buvo aptarti energetikos klausimai. susitikę lyderiai sutarė, kad visi klausimai energetinio bendradarbiavimo srityje bus sprendžiami ekspertų lygiu. Tačiau Rusija nepažadėjo jokios finansinės pagalbos, kadangi niekas jos ir neprašė“ , – pridūrė V. Putino atstovas.

V. Putinas ir Graikijos premjeras Aleksis Cipras Maskvoje susitiko balandžio 8-ąją.

„Der Spiegel“, cituodama aukšto rango pareigūną iš valdančiosios „Syriza“ partijos Graikijoje, šeštadienį pranešė, kad Graikija gali pasirašyti sutartį su Rusija, pagal kurią Maskva skirtų Atėnams iki 5 mlrd. eurų išankstinį apmokėjimą už dujų tranzitą dujotiekio „Turkijos srautas“ statybų projekte.