Verslas

2015.04.16 11:42

„Netflix“ akcijų vertė kyla augant vartotojų skaičiui

ELTA2015.04.16 11:42

Jungtinių Valstijų bendrovė „Netflix“ ketvirtadienį pranešė, kad jos akcijų vertė vos per pirmąsias kelias prekybos valandas pakilo 13 proc.

Jungtinių Valstijų bendrovė „Netflix“ ketvirtadienį pranešė, kad jos akcijų vertė vos per pirmąsias kelias prekybos valandas pakilo 13 proc.

Toks šuolis įvyko, kai įmonė savo veiklos ataskaitoje nurodė, kad pirmąjį 2015 metų ketvirtį jos naujų vartotojų gretas papildė 5 mln. naujų abonentų. „Netflix“ teigia, kad populiarumas padidėjo siūlant originalių filmų, pavyzdžiui, „Kortų namelis“ (angl. House of Cards). Apie tai praneša BBC.

Iš viso bendrovės aptarnaujamų klientų skaičius jau pasiekė 62,3 mln. abonentų.

Taip pat „Netflix“ nurodo, kad jos gautos pajamos pirmąjį ketvirtį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu ankstesniais metais, padidėjo 23 proc. ir pasiekė 1,57 mlrd. JAV dolerių.

Grynasis bendrovės pelnas sudarė 23,7 mln. JAV dolerių, t. y. kiek sumenko, palyginti su analogišku 2014-ųjų laikotarpiu.

Oficialiame pranešime, pateiktame kartu su naujausia statistika, bendrovė nurodo ketinanti didinti investicijų grąžą savo investuotojams.

Iš viso nuo šių metų pradžios „Netflix“ akcijų vertė jau pakilo beveik 40 proc. Tiesa, bendrovei iškyla vis daugiau sunkumų, nes tokios įmonės, kaip „Hulu“ bei HBO, ketina vartotojams pateikti savo kūrinius pačios ir taip pradėti rimtas varžybas su „Netflix“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.