Verslas

2015.04.15 12:06

„Vičiūnai“ turi naują vadovą

DELFI.lt2015.04.15 12:06

Kauno mero rinkimuose nugalėjęs Visvaldas Matijošaitis vadovavimą „Vičiūnų“ įmonių grupei nusprendė pavesti sūnui Šarūnui Matijošaičiui.

Kauno mero rinkimuose nugalėjęs Visvaldas Matijošaitis vadovavimą „Vičiūnų“ įmonių grupei nusprendė pavesti sūnui Šarūnui Matijošaičiui.

Pats V. Matijošatis pasitraukia iš „Vičiūnų grupės“ ir visų susijusių įmonių vadovo pareigų. Turimos verslo bendrovių akcijos lieka V. Matijošaičio nuosavybė, nurodo bendrovė.

34 metų Š. Matijošaitis „Vičiūnų“ įmonių grupėje pradėjo dirbti 2001 m., darbo patirtį pradėjo kaupti nuo vadybininko pareigų. Šiuo metu jis vadovauja trims verslo grupės įmonėms.

„Iš verslo išeinu ir pareigas perduodu ramia širdimi, nes žinau, kad sūnus jau yra pasirengęs naujai veiklai ir iššūkiams. Jis yra aktyvus, imlus, daug patirties turintis žmogus. Aš ilgai ir nuosekliai jį tam rengiau – net ir neišrinktas meru pareigas Šarūnui būčiau perdavęs po poros metų“, – teigė V. Matijošaitis.

Š. Matijošaitis KTU yra įgijęs Ekonomikos ir vadybos bakalauro bei verslo vadybos magistro laipsnius.

„Pradėjęs nuo paprasto įmonės vadybininko verslo valdymo ir vadovavimo patirtį kaupiau augdamas kartu su įmone. Visada mokiausi iš aukščiausio lygio vadovų. Žinoma, didžiausias mano mokytojas – tėtis. Mačiau iš labai arti, kaip jis priima verslo sprendimus, kokiomis vertybėmis vadovaujasi ir kokius tikslus kelia. Perimti vadovavimą tėvų sukurtame versle nėra lengva, nes tai labai įpareigoja. Kartu man šis verslas labai įdomus, matau daug naujų augimo galimybių“, – sakė naujas „Vičiūnų grupės“ valdybos pirmininkas Š. Matijošaitis.

Vadovauti „Vičiūnų grupei“ Š. Matijošaitis pradeda nuo balandžio 16 d.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.