Verslas

2015.09.08 13:45

Po kreipimosi į prokurorus traukiasi „Linavos“ vadovas A. Kondrusevičius

ELTA, BNS 2015.09.08 13:45

Iš užimamų pareigų traukiasi ilgametis Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius. Praėjusią savaitę dėl jo veiklos „Linavos“ prezidiumo nariai kreipėsi į teisėsaugą.

Iš užimamų pareigų traukiasi ilgametis Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius. Praėjusią savaitę dėl jo veiklos „Linavos“ prezidiumo nariai kreipėsi į teisėsaugą.

Apie tai asociacija pranešė savo išplatintame pranešime. Apie savanorišką traukimąsi iš užimamų pareigų A. Kondrusevičus pranešė ketvirtadienį vykstančiame Vilniaus regiono susirinkime.

A. Kondrusevičius teigia, kad tai daro, nes organizacijoje nėra vienybės. Pasak jo, vežėjai galės išsirinkti naują lyderį, kuris juos vienys, o pats į postą nebenori būti perrinktas.

„Turim pakankamai rimtą situaciją mūsų sektoriuje, segmente. Šis laikas labai nedėkingas kelių transportininkams, srautai krenta ir reikalingi sprendimai. Deja, tie sprendimai ne visada teisingi, ne visada priimami tokie, kokie turi būti. Nėra bendros nuomonės. (...) Nėra prezidiume vienybės, priešprieša, manau, tai kenkia vežėjams. Jeigu nesigauna dirbti kartu, matyt, turiu palikti postą ir siūlau išrinkti vežėjams kitą prezidentą“, – BNS sakė A. Kondrusevičius.

Jis teigė, kad dar kartą prezidentu tapti nesiekia. Anot jo, jei reikės jo patarimų, bus galima kreiptis.

„Aš niekur nedingstu, lieku vežėju, jeigu mano patirtis, įgūdžiai, gebėjimai bus reikalingi, tai visada būsiu pasiekiamas, bet prezidentu tikrai nebebūsiu. Sakyčiau, ne mano tikslas yra išlikti poste, jame esu pakankamai ilgai, net ilgiau negu norėtųsi“, – tikino „Linavos“ vadovas.

Jis laikinuoju asociacijos vadovu tapo 2001 metais, o išrinktas prezidentu – 2002 metais.

A. Kondrusevičius asociacijos prezidentu nustos dirbti artimiausiame „Linavos“ kongrese gegužės 15 dieną.

Kaip teigiama „Linavos“ pranešime, praėjusią savaitę asociacijos „Linava“ prezidiumo posėdyje po Revizijos komisijos pareiškimo prezidiumo nariai nutarė teikti pareiškimus Generalinei prokuratūrai, Specialiųjų tyrimų tarnybai ir Vidaus reikalų ministrui dėl galimai neteisėtų A. Kondrusevičiaus ir buvusio generalinio sekretoriaus Ričardo Malkaus veiksmų. A. Kondrusevičius tai įvertino kaip asmeninį puolimą.

Šią savaitę Generalinė prokuratūra pranešė apie tai, kad pareiškimai priimti.

Vilniuje ketvirtadienį vyksta regioninis asociacijos narių susirinkimas. Iš 249 regiono tikrųjų narių dalyvauja 90, taip pat užsiregistravo 2 kandidatai į asociacijos tikruosius narius iš 69.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.