Naujienų srautas

Verslas

2015.09.08 13:45

Lietuviškiems pieno produktams – dar viena nauja rinka

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Argentina į savo rinką įsileis lietuviškus pieno produktus, skelbiama pirmadienį išplatintame Vyriausybės kanceliarijos pranešime.  

Argentina į savo rinką įsileis lietuviškus pieno produktus, skelbiama pirmadienį išplatintame Vyriausybės kanceliarijos pranešime.   

„Gavome patvirtinimą, kad po derybų ir visų reikiamų dokumentų tvarkymo Argentina leidžia importuoti lietuviškus pieno produktus – tai dar vienas operatyvaus Vyriausybės, atsakingų institucijų, diplomatų darbo ir verslo laimėjimas. Šiuo metu Lietuvai tai itin aktualu, nes po Rusijos draudimo įvežti lietuvišką produkciją buvo būtina ieškoti naujų rinkų“, – pranešime cituojamas Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Kovo 2 d. Argentinos Respublikos nacionalinė sveikatos ir maisto kokybės tarnyba (SENASA) oficialiai patvirtino, kad lietuviški pieno produktai, pagaminti iš karvių, buivolių, avių ar ožkų pieno ir atitinkantys veterinariniame sertifikate nurodytus reikalavimus, gali būti eksportuojami į šią Pietų Amerikos valstybę.

Šiaurės Amerikoje Lietuvos pieno gamintojai savo produkciją gali pasiūlyti JAV, Kanados, Kubos ir Bahamų salų vartotojams. Pietų Amerikoje iki šiol pieno produktai buvo eksportuojami tik į Čilę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi