Naujienų srautas

Verslas2015.02.25 22:35

Varėnoje atidaryta nauja autobusų stotis

Nušiurusi autobusų stotis nepuošė grybų sostinės, todėl per pusmetį buvo nugriauta ir pastatyta nauja, sujungta su prekybos centru.

Nušiurusi autobusų stotis nepuošė grybų sostinės, todėl per pusmetį buvo nugriauta ir pastatyta nauja, sujungta su prekybos centru.

Keleiviams įrengta nauja salė, kurioje – 45 sėdimos vietos, darbuotojams sąlygos taip pat pagerėjo. Autobusų stotis sujungta su prekybos centru.

„Toj senoj buvo beveik nekūrenama. Nepatogu buvo, šalta, o čia greit pastatė, patenkinti“, – sako Varėnos rajono gyventojas Jonas Česnulevičius.

Pasak autobusų stoties direktoriaus, dėl keleivių jiems tenka konkuruoti su šalia įsikūrusia geležinkelio stotimi. Mat vykstantieji į Vilnių, dažniau renkasi traukinius, nors autobusų parkas irgi atsinaujinęs – įsigyti trys nauji autobusai.

Iš Varėnos keleiviniai autobusai rieda penkiolika maršrutų. Kasmet stotis aptarnauja apie 170 tūkst. keleivių.

„Turime puikią jaukią ir šiltą keleivių salę, teiksime keleiviams smulkių siuntų ir bagažo pervežimo paslaugas, įrengta šiuolaikinė tarpmiestinių ir priemiestinių autobusų stovėjimo aikštelė“, – sako autobusų stoties direktorius Juozas Lankelis.

Naujas prekybos centras pradės veikti kovo pabaigoje, o autobusų stoties aplinka bus sutvarkyta gegužę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi