Verslas

2015.09.08 13:45

Paskelbė sąrašą, kas daugiausiai sumokėjo mokesčių

DELFI.lt 2015.09.08 13:45

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) paskelbė sąrašą įmonių, kurios per 2014 m. sumokėjo daugiausiai mokesčių.

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) paskelbė sąrašą įmonių, kurios per 2014 m. sumokėjo daugiausiai mokesčių.

„Sąrašus įmonių, kurios didžiausiomis mokesčių sumomis papildo biudžetą, remdamiesi pasauline praktika, pradėjome skelbti reguliariai nuo 2013 metų. Laikydamiesi duoto pažado bei padėdami verslui tinkamai pasirinkti partnerius, dabar institucijos svetainėje skelbiame ne tik įmones, kurios laiku teikia įvairias deklaracijas, laiku sumoka mokesčius, bet ir mokesčių mokėtojus, kurie turi skolų biudžetui, kuriems priskaičiuoti nuslėpti mokesčiai ir skirtos baudos po mokestinių patikrinimų“, – pažymi VMI laikinasis viršininkas Dainoras Bradauskas.

Sąrašą rasite ČIA. (.xls formatas)

Sąrašai pateikiami ir pagal atskirus verslo sektorius.

VMI paaiškina, kad sumokėtų mokesčių sumos nurodytos litais, nes įmonės ir organizacijos deklaravo ir mokesčius pernai mokėjo buvusia nacionaline valiuta.

Minėtame VMI interneto svetainės skyriuje saugoma ir ankstesnių periodų informacija.

VMI teigia, kad įmonė ar organizacija vienu metu gali atsidurti keliuose sąrašuose: ir tarp tų, kurie sumokėjo daugiausiai, ir tarp tų, kurie buvo nubausti už mokesčių nemokėjimą ar dabar jau turintys skolų biudžetui, todėl rekomenduojama verslo partneriams atidžiai peržiūrėti visus skelbiamus duomenis.