Verslas

2019.03.28 16:44

Lauryną Vilimą Prekybos įmonių asociacijoje keičia Rūta Vainienė

BNS2019.03.28 16:44

Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vadovo poste Lauryną Vilimą pakeitė ekonomistė Rūta Vainienė, pranešė asociacija. R. Vainienė yra buvusi Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentė. Nuo 2012-ųjų ji dirbo lektore ir konsultante, nurodoma jos tinklapyje.

Ekonomistė R. Vainienė didžiausią dėmesį žada skirti analitikai ir diskusijoms. 

„Tarp prioritetų reikėtų paminėti, kad reikia tikrai sustiprinti ekspertinį, analitinį darbą šioje asociacijoje, kad galų gale tos rinkos dalyviai, kurie pirma sukuria milžinišką pridėtinę vertę, antra, įdarbina galybę darbuotojų, kad galų gale jų supratimas apie šitą rinką ir socialinių partnerių akyse būtų adekvatus“, – BNS sakė R. Vainienė.

„Analitiką turbūt į pirmą vietą kelčiau, matot, ekonomistė esu“, – teigė ji.

Pasak R. Vainienės, pagrindinis jos įrankis dirbant asociacijoje bus argumentai ir diskusijos.

„Aš manau, kad gebėsiu argumentuoti ir perteikti žinutę, neiškreiptą. Argumentų jėga yra pagrindinis dalykas, kuo mes, ekonomistai, esame stiprūs. Mano ginklas bus argumentas ir diskusija“, – BNS teigė naujoji asociacijos vadovė. 

Asociacijos valdyba R. Vainienę paskyrė trečiadienį, o sutartį ji teigė pasirašysianti penktadienį. 

Ji yra buvusi Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentė. Nuo 2012-ųjų ji dirbo lektore ir konsultante, nurodoma jos tinklapyje.

Nuo 2011 metų asociacijai vadovavęs L. Vilimas BNS sakė, kad atėjo laikas pokyčiams.

„Abipusiai sutarėm, kad atėjo metas pokyčiams, laikas augti organizacijai. Tiek dėl vidinių, tiek dėl išorinių priežasčių, organiškai priimtas toks sprendimas. Dėl ateities – dar nenusprendžiau, ko lkas skirsiu laiko sau ir šeimai“, – BNS sakė L. Vilimas. 

Asociacija vienija 18 šalyje registruotų lietuviško ir užsienio kapitalo mažmeninės prekybos įmonių, asociacijos narių bendra metinė prekybos apyvarta siekia 2,7 mlrd. eurų. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt