Naujienų srautas

Verslas2015.01.29 12:12

Per sausį Lietuvos pašte surinkta beveik 700 mln. litų

ELTA 2015.01.29 12:12

Lietuvos pašto duomenimis, per pirmąjį valiutos keitimo mėnesį paštuose surinkta beveik 700 mln. litų, arba 200 mln. eurų. Daugiausia valiutos buvo pakeista sausio 5-9 dienomis, kai kasdien vidutiniškai paštuose buvo surenkama apie 54 mln. litų.  

Lietuvos pašto duomenimis, per pirmąjį valiutos keitimo mėnesį paštuose surinkta beveik 700 mln. litų, arba 200 mln. eurų. Daugiausia valiutos buvo pakeista sausio 5–9 dienomis, kai kasdien vidutiniškai paštuose buvo surenkama apie 54 mln. litų.

„Kaip ir prognozavome, didžiausias klientų, norinčių neatlygintinai paštuose išsikeisti litus į eurus, srautas buvo pirmomis sausio savaitėmis. Šiuo metu valiutos keitimo apimtis ir klientų srautai gerokai sumažėję, palyginti su pirmomis sausio dienomis“, – teigė Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.

Pasak I. Dundulienės, aktyviausiai valiuta keičiama buvo Kauno, Panevėžio, Alytaus ir Utenos centriniuose paštuose, taip pat Jonavos, Kretingos, Garliavos bei Vilkaviškio paštuose.

Nemokamai išsikeisti valiutą 330-yje paštų ir dalyje kredito unijų bus galima iki kovo 1 dienos. Komerciniuose bankuose valiuta neatlygintinai keičiama iki birželio 30 d., o Lietuvos banko skyriuose – neribotą laiką.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi