Naujienų srautas

Verslas2019.03.21 11:23

„Swedbank“ ekonomistų komandoje – nauja ekonomistė

LRT.lt 2019.03.21 11:23

Prie Nerijaus Mačiulio vadovaujamos „Swedbank“ ekonomistų komandos prisijungė Greta Ilekytė, banke dirbanti nuo 2017 metų. Iki šiol ji „Swedbank“ dirbo Stambių verslo klientų departamente, taip pat rūpinosi projektų rizikos valdymu, mokėjimų reguliavimais, bendradarbiavimu su fintech organizacijomis.

G. Ilekytė yra įgijusi ekonomikos ir politikos mokslų bakalaurą ISM universitete, ir šiuo metu siekia magistro laipsnio finansų ekonomikos studijose, rašoma banko pranešime.

„Džiaugiamės šiuo komandos papildymu. Greta turi tvirtą akademinį pagrindą ir banke yra jau spėjusi padirbėti skirtingose pozicijose, kas svariai papildė jos patirčių bagažą. Planuojame, kad mūsų komandoje Greta analizuos demografines ir socialines tendencijas, užsienio prekybos tendencijas, vertins geopolitines rizikas, analizuos atskirų Lietuvos verslo sektorių rezultatus“, − sako „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis.

Š. m. vasario mėnesį vyresniajai ekonomistei Laurai Galdikienei nusprendus pakeisti karjeros kryptį, jos pareigas pradėjo eiti Vytenis Šimkus.

Atsinaujinusioje „Swedbank“ Lietuvoje makroekonominių tyrimų tarnyboje šiuo metu dirba trys ekonomistai. Tai vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis, vyresnysis ekonomistas Vytenis Šimkus ir ekonomistė Greta Ilekytė.

„Swedbank“ Baltijos šalių makroekonominių tyrimų tarnyboje iš viso dirba 9 ekonomistai – po tris Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šie ekonomistai analizuoja ir prognozuoja ne tik Baltijos šalių makroekonomines tendencijas, bet ir visos euro zonos, Rusijos bei kitų šalių ekonomikas bei finansų rinkas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi