Verslas

2015.01.23 23:59

Į Maskvą skrendantys keleiviai įstrigo Vilniaus oro uoste

DELFI.lt 2015.01.23 23:59

Dėl prastų oro sąlygų vėluoja skrydis į Maskvą. Lėktuvas iš Vilniaus oro uosto turėjo pakilti 20.30 val. Lietuvos laiku, tačiau lėktuvas nepaliko Maskvos oro uosto.

Dėl prastų oro sąlygų vėluoja skrydis į Maskvą. Lėktuvas iš Vilniaus oro uosto turėjo pakilti 20.30 val. Lietuvos laiku, tačiau lėktuvas nepaliko Maskvos oro uosto.

Oro uoste skrydžio į Maskvą laukianti skaitytoja Jolita teigia, esą oro linijų „Transaero“ lėktuvas net neišskrido iš Maskvos.  Taip ją informavo Vilniaus oro uosto darbuotojai. Pasidomėjus, kodėl taip įvyko, darbuotojai patikino, kad skrydis vėluoja dėl prastų oro sąlygų.

Atvykti į Vilnių lėktuvas turėjo 19.45 val. Lietuvos laiku.

„Mums buvo išdalinti lapai, kuriose surašytos keleivio teisės“, - DELFI sakė Jolita. Iš pradžių buvo neaišku, kada įvyks skrydis, buvo kalbų, jog jis gali būti atidėtas ir kitai dienai. Tačiau vėliau buvo patikslinta, kad skrydis įvyks lygiai vidurnaktį.

Mergina juokiasi, kad Maskvoje ją turėjo pasitikti šeima, buvo suplanuotas vakaras, o dabar tenka kramsnoti maistą už oro linijų  išdalintus 5 eurų vertės kompensacinius talonus. Pasak merginos, nemažai kartu su ja skrydžio laukiančiųjų piktinasi. Žmonėms nepatinka tai, kad lėktuvas Maskvoje leisis naktį, kai nebevažiuoja viešasis transportas, vienintelis būdas nusigauti į reikiamą vietą – brangus taksi, o šių išlaidų dėl vėlavimo greičiausiai niekas nekompensuos.

Maskvos Domodedovo oro uosto svetainėje skelbiama, kad skrydis vėluoja. Iš Maskvos turėjęs išskristi 19.15 val. (18.15 val. Lietuvos laiku) Maskvos laiku nukeltas į 22.30 val. (21.30 val. Lietuvos laiku).