Naujienų srautas

Verslas2019.03.20 14:25

Vilniaus oro uoste veiklą pradeda nauja bendrovė: skraidins į Vieną

ELTA 2019.03.20 14:25

Nuo spalio mėnesio reguliarius skrydžius iš Vilniaus oro uosto į Austrijos sostinę Vieną pradės vykdyti nauja oro bendrovė „Laudamotion“. Kompanijos atstovų teigimu, skrydžio bilietų prekyba prasidės jau kovo 20 dieną.

„Esu įsitikinęs, kad šis sprendimas padės dar labiau auginti keleivių srautus tarp Vienos ir Vilniaus“, – pranešime spaudai cituojamas „Laudamotion“ vadovas Andreasas Gruberis.

Nuo spalio 28 dienos lėktuvai į Vieną iš Vilniaus kils tris kartus per savaitę. Kompanija skelbia, kad bilietų kaina į vieną pusę bus nuo 19,99 euro.

„Nauja oro bendrovė žengia į Vilnių turėdama tikslą patenkinti šia kryptimi augančius verslo, atvykstamojo ir išvykstamojo turizmo keleivių poreikius. Esame įsitikinę, kad Viena mūsų keleivių taps dar dažniau minima ne tik kaip patraukli kryptis pažinti įstabią kultūrą, kulinariją ar architektūros paveldą, bet ir bus lengviau pasiekiama verslo partnerystėms plėtoti“, – sako Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas.

Vienoje įsikūrusios oro bendrovės „Laudamotion“ lėktuvų parką šiuo metu sudaro 23 orlaiviai. Planuojama, kad šiemet šios kompanijos skrydžių paslaugomis visose rinkose naudosis daugiau nei 6 mln. keleivių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi