Naujienų srautas

Verslas2015.01.19 14:34

Naujomis taisyklėmis tikimasi atpiginti šilumą gyventojams

LRT RADIJAS, LRT.lt 2015.01.19 14:34

Kainų ir energetikos kontrolės komisija pirmadienį turi patvirtinti prisijungimo prie šilumos tinklų taisykles, kurios leis nepriklausomiems šilumos gamintojams lengviau įsilieti į rinką.  

Naujos prisijungimo prie šilumos tinklų taisyklės turėtų atpiginti šilumą ir, pasak Kainų komisijos pirmininkės Dianos Korsakaitės, neleisti didiesiems šilumos rinkos dalyviams piktnaudžiauti turima įtaka.

„Taisyklės skirtos tinkamai sudėlioti procedūras, kaip nepriklausomi šilumos gamintojai prisijungia prie centralizuotų šilumos tinklų ir kaip toliau vyksta bendras darbas. Galimybė pradėti veikti centralizuotame šilumos tinkle yra aiški, skaidri ir subalansuoja mažesnio ir didesnio rinkos dalyvių teises ir pareigas. Joks rinkos dalyvis jau nebegalės, remdamasis formaliais argumentais, piktnaudžiauti turima įtaka rinkoje“, – interviu LRT Radijui teigia D. Korsakaitė.

Kainų ir energetikos kontrolės komisija pirmadienį turėtų patvirtinti prisijungimo prie šilumos tinklų taisykles, kurios leis nepriklausomiems šilumos gamintojams lengviau įsilieti į rinką. Tai atpigintų šilumą gyventojams.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi