Verslas

2015.09.08 13:45

Trečiadienį užfiksuota 13 euro klastojimo atvejų

BNS2015.09.08 13:45

Trečiadienį policijai pranešta apie 13 atvejų, kai buvo atsiskaitoma, įtariama, suklastotais eurų banknotais. Policijos departamento duomenimis, daugiausiai tokių atvejų buvo Vilniuje ir Kaune.

Trečiadienį policijai pranešta apie 13 atvejų, kai buvo atsiskaitoma, įtariama, suklastotais eurų banknotais. Policijos departamento duomenimis, daugiausiai tokių atvejų buvo Vilniuje ir Kaune.

Vilniuje užfiksuoti penki eurų klastojimo atvejai. Švitrigailos gatvėje esančioje parduotuvėje galbūt suklastota 20 eurų kupiūra rasta perskaičiuojant inkasuotus pinigus. Dar vieną tokios vertės kupiūrą 68 metų vilnietė pateikė Šeškinės gatvėje esančioje parduotuvėje.

Konstitucijos prospekte esančiame banke 74 metų moteris pateikė, spėjama, padirbtas 10 ir 20 eurų kupiūras. Galbūt netikra 100 eurų kupiūra buvo 37 metų vyro pateikta banke Savanorių prospekte.

Pranešta apie įtartiną klientą restorane Ukmergės gatvėje. Vyras įtartinai elgėsi, rankose laikydamas galbūt padirbtą 50 eurų kupiūrą, o pamatęs pinigų tikrinimo aparatą iš restorano pasišalino.

Kaune pranešta apie keturis atvejus, kai įtartas eurų klastojimas. Veiverių gatvėje esančiame turguje, manoma, padirbtais 50 eurų mėginęs atsiskaityti jaunuolis kilus įtarimui pasišalino su pinigais.

Dar vienas pirkėjas kilus įtarimų pabėgo iš Baltų prospekte esančios parduotuvės, kai pabandė atsiskaityti, įtariama, padirbtais 200 eurų. 50 eurų vertės galbūt padirbtą banknotą nenustatytas asmuo bandė už prekes pateikti Partizanų gatvėje esančioje parduotuvėje.

Dvi netikras 20 eurų kupiūras V. Krėvės prospekte 40 metų moteris pateikė autobuso vairuotojui.

Panevėžyje 50 eurų vertės galbūt padirbta kupiūra rastas prekybos centre Darbo aikštėje, perskaičiuojant kasos pinigus.

Tauragėje į Gedimino gatvėje esančią parduotuvę kreipėsi du žmonės – moteris ir nenustatytas asmuo. Jie abu bandė atsiskaityti, įtariama, padirbtomis 50 eurų kupiūromis.

Dar viena įtartina 50 eurų kupiūra parduotuvėje Jaunimo gatvėje Alytuje pabandė atsiskaityti 50 metų vyras.

Lietuvoje sausio 1 dieną įvedus eurą, užfiksuota dešimtys galimų valiutos padirbimo atvejų visoje šalyje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.