Verslas

2015.01.14 14:32

„Danske Bank“ Vilniuje kuria IT paslaugų centrą

LRT.lt2015.01.14 14:32

Didžiausia Danijoje ir antra pagal turtą Šiaurės Europoje finansų paslaugų grupė „Danske Bank“ Vilniuje kuria grupės informacijos technologijų (IT) paslaugų centrą „Danske Group IT Lietuva“ (DGITL), praneša „Investuok Lietuvoje“.

Didžiausia Danijoje ir antra pagal turtą Šiaurės Europoje finansų paslaugų grupė „Danske Bank“ Vilniuje kuria grupės informacijos technologijų (IT) paslaugų centrą „Danske Group IT Lietuva“ (DGITL), praneša „Investuok Lietuvoje“.

Naujojo grupės IT padalinio vadovu tapo Giedrius Dzekunskas, anksčiau vadovavęs „Barclays“ technologijų centrui Lietuvoje. DGITL centras Vilniuje veiks prisidės prie jau veikiančių padalinių Danijoje ir Indijoje.

„Labai džiaugiuosi grupės sprendimu toliau plėsti savo veiklą Lietuvoje. Tai rodo, kad sulaukiame vis daugiau pasitikėjimo, ir tai labai naudinga visai šalies ekonomikai“, – praenšime cituojamas „Danske Bank“ vadovas Lietuvoje Gintautas Galvanauskas.

„Mes kursime ne atskiras darbo vietas, bet už IT paslaugas atsakingas funkcijas. Ten, kur bus kritinė IT darbuotojų masė, ieškosime ir vadovų, jie bus visiškai atsakingi už konkrečių IT paslaugų kūrimą ir plėtrą „Danske Bank“ grupės mastu, – teigia naujojo padalinio vadovas G. Dzekunskas. – Todėl nuo pat pirmų metų mes investuosime ir į IT talentų ugdymą bei apmokymus. Jau pirmaisiais metais startuosime su 10 absolventų programa ir aktyviai bendradarbiausime su universitetais“.

Lietuvoje įkūrus ir banko IT padalinį, „Danske Bank“ taps vienu iš trijų didžiausių investuotojų Lietuvoje kartu su „Barclays“ bei „Western Union“ paslaugų centrais, teigia „Investuok Lietuvoje“ Investicijų plėtros departamento direktorius Justinas Pagirys.

„Mums itin svarbi šių kompanijų ilgalaikė vizija Lietuvos atžvilgiu bei čia kuriama etiška darbo kultūra. „Danske Bank“ jau dabar itin daug investuoja į darbuotojų tobulėjimą bei bendradarbiavimą su aukštosiomis mokslo institucijomis, o tai turės ilgalaikį teigiamą poveikį formuojamai darbo rinkai“, – cituojamas J. Pagirys.

„Investuok Lietuvoje“, tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūra prie Ūkio ministerijos, skelbia 2014 m. pritraukusi 29 užsienio investicinius projektus, kurie kartu sukurs beveik 2 tūkst. darbo vietų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.