Naujienų srautas

Verslas2015.09.08 13:45

Pareigūnai už sulaikytą kontrabandą kitąmet gaus beveik 170 tūkst. eurų premijų

BNS 2015.09.08 13:45

Pasieniečiai, muitininkai ir policininkai kitąmet už sulaikytą kontrabandą turėtų būti paskatinti premijomis už beveik 170 tūkst. eurų (580 tūkst. litų).

Pasieniečiai, muitininkai ir policininkai kitąmet už sulaikytą kontrabandą turėtų būti paskatinti premijomis už beveik 170 tūkst. eurų (580 tūkst. litų).

Didžiausia lėšų suma premijomis turėtų atitekti Muitinės departamento pareigūnams - daugiau kaip 78 tūkst. eurų po mokesčių. Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnus numatoma skatinti beveik 75 tūkst. eurų, o sulaikant kontrabandą pasižymėjusius Policijos departamento atstovus - daugiau kaip 15 tūkst. eurų.

Tai rodo Vidaus reikalų ir Finansų ministerijų BNS pateikti duomenys.

Pareigūnai bus skatinami panaudojant tabako produkcijos gamintojų skirtas lėšas.

Vyriausybė gruodžio pradžioje patvirtino nuostatus, pagal kuriuos institucijos užkardant neteisėtą tabako gaminių apyvartą bendradarbiaus su rūkalų gamintojais. Nuostatai numato, kad lėšos, kurias sudaro tabako gamintojų kasmetinių mokėjimų sumos, paskirstomos institucijoms proporcingai, atsižvelgiant į jų ir joms pavaldžių įstaigų per praėjusius kalendorinius metus neteisėtoje apyvartoje sulaikytų tabako gaminių dalį.

Institucijos gautas lėšas naudoja ne tik pareigūnams bei valstybės tarnautojams, tiesiogiai dalyvavusiems sulaikant (paimant) tabako gaminius, skatinti, skiriant jiems vienkartines pinigines išmokas, bet ir neteisėtai tabako gaminių apyvartai užkardyti reikalingai įrangai įsigyti.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi