Verslas

2019.03.13 23:42

Vokietijos vidaus reikalų ministras baiminasi, kad „Huawei“ draudimas gali pakenkti ekonomikai

ELTA2019.03.13 23:42

Draudimas Kinijos telekomunikacijų milžinui „Huawei“ tiekti įrangą Vokietijos 5G mobiliojo ryšio tinklams gali pakenkti šalies ekonomikai, pareiškė Vokietijos vidaus reikalų ministras Horstas Seehoferis.

H. Seehoferis paragino pradėti dialogą su Kinija ir rasti techninį saugumo klausimų sprendimą. Pasak jo, „Huawei“ draudimo atveju nukentėtų Vokietijos ekonomika.

„Nerimauju, kad toks scenarijus paliks žymę ekonomikos plėtroje“, – sakė Vokietijos vidaus reikalų ministras.

Tuo tarpu Vokietijos vyriausybės atstovė spaudai Ulrikė Demmer sakė, kad Jungtinių Valstijų raginimai nenaudoti „Huawei“ įrangos paskatino diskusijas šalies vyriausybėje. U. Demmer teigimu, Berlynas nori užtikrinti, kad šalies telekomunikacijų infrastruktūra atitinka aukščiausius saugumo standartus.

„Nevardinsiu konkrečių diskusijų vyriausybėje, tačiau mes artimai bendradarbiaujame su mūsų žvalgybos partneriais, tarp jų, be abejonės, ir Jungtinės Valstijos“, – teigė U. Demmer.

„Huawei“ pastaruoju metu susidūrė su kaltinimais, kad Kinijos valdžia gali naudoti bendrovės įrangą šnipinėjimui. Jungtinės Valstijos yra kampanijos uždrausti „Huawei“ priešakyje ir ragina sąjungininkus boikotuoti Kinijos įmonės įrangą, tačiau tiek „Huawei“, tiek ir Kinijos valdžia neigia bet kokius kaltinimus.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius