Verslas

2015.02.12 21:38

Pramonininkai: Rusijos ekonominės bėdos paveiks visas Lietuvos ūkio šakas

LRT RADIJAS, LRT.lt 2015.02.12 21:38

Prastėjanti Rusijos ekonomika ir sparčiai smunkantis rublis paveiks visas Lietuvos ūkio šakas, išskyrus maisto pramonę, kuri jau dabar yra eliminuota dėl Maskvos sankcijų. Taip teigia Lietuvos pramonininkų konfederacija.

Prastėjanti Rusijos ekonomika ir sparčiai smunkantis rublis paveiks visas Lietuvos ūkio šakas, išskyrus maisto pramonę, kuri jau dabar yra eliminuota dėl Maskvos sankcijų. Taip teigia Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK). 

„Na, gal dabar maisto pramonę eliminuokime, bet visos šakos eksportuodavo daugmaž tolygiai. Manau, kad tai palies visus tolygiai“, – LRT Radijui teigia LPK Ekonomikos ir finansų departamento direktorius Sigitas Besagirskas.

Anot jo, neigiamą įtaką Lietuvos ekonomikai daro ir besitraukiantis Baltarusijos ūkis, kuris labai priklauso nuo Rusijos.

„Dar vienas galbūt šalutinis poveikis bus tai, kad Rusijos ekonomikos silpimas veikia mūsų kaimynę Baltarusiją, su kuria mes irgi nemažai prekiaujame ir kuri iš tikrųjų yra mūsų strateginė partnerė“, – tvirtina S. Besagirskas.