Verslas

2015.09.08 13:45

Parduotas „Snoro“ bankui priklausęs pastatas Rygoje

LRT.lt2015.09.08 13:45

Tarptautinė nekilnojamojo turto įmonė „Colliers International“ pardavė bankrutavusiam bankui „Snoras“ priklausiusį istorinį pastatą Rygoje.

Tarptautinė nekilnojamojo turto įmonė „Colliers International“ pardavė bankrutavusiam bankui „Snoras“ priklausiusį istorinį pastatą Rygoje.

Pils 23 gatvėje esantis namas parduotas už 6,01 mln. eurų (20,75 mln. litų). Pastatą įsigijo įmonė UNISEB, pirkėjas pinigus jau pervedė „Snoro“ bankui.

Parduotas pastatas yra įsikūręs prestižinėje vietoje – Doma aikštėje. Tai yra daugiafunkcinis pastatas, kuris gali būti naudojamas tiek biurams, tiek kaip viešbutis ar gyvenamasis namas. Neabejojama, kad tokioje unikalioje vietoje esantis ir iš kitų išsiskiriantis pastatas išliks išskirtinis, nepriklausomai nuo pasirinktos jo funkcijos. Tiesa, naujieji pastato savininkai kol kas neatskleidžia planų, susijusių su šiuo pirkiniu.

Šis namas yra antrasis iš dviejų BAB „Snorui“ priklausiusių pastatų Rygoje. Pirmasis objektas, įsikūręs J. Dalinio gatvėje už daugiau nei 36 mln. litų buvo parduotas šių metų rugpjūčio mėnesį.

Naujausias sandoris pratęsė sėkmingą didelės vertės banko turto objektų pardavimo seriją – vasarą buvo parduoti trys prabangūs butai sostinės Senamiestyje, du pastatai Vilniuje ir dalis bankui priklausiusios tapybos darbų kolekcijos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.