Naujienų srautas

Verslas2014.11.25 12:21

Panemunės tilto statybai kitąmet siūloma skirti 15,6 mln. eurų

BNS 2014.11.25 12:21

Kauno Panemunės tilto statybai kitų metų biudžete siūloma numatyti beveik 15,64 mln. eurų (apie 54 mln. litų).

Kauno Panemunės tilto statybai kitų metų biudžete siūloma numatyti beveik 15,64 mln. eurų (apie 54 mln. litų).

Seimo Biudžeto ir finansų komitetas siūlo Vyriausybei lėšų rasti, perskirstant Kelių programos asignavimus, o ne didinant 2015 metų biudžeto deficitą. Prašymą dėl tilto statybos finansavimo pateikė 13 Kaune išrinktų parlamentarų.

Kauno savivaldybė neseniai skelbė, kad tilto statyba vyksta pagal planą, jį planuojama atidaryti kitų metų spalį. Tačiau dėl finansinių įsipareigojimų ir skolinimosi limitų savivaldybė negali vien savo biudžeto ir skolintomis lėšomis finansuoti darbų.

Pasak parlamentarų, Panemunės tiltas yra vienas svarbiausių miesto infrastruktūros objektų, o nutiesus naują kelią, ateityje jis taps svarbia jungtimi važiuojantiems į centrą iš Marijampolės ir Vilniaus.

Šiemet valstybė iš Kelių fondo projektui skyrė apie 5,3 mln. litų, o Seimui padidinus Kauno skolinimosi limitą, savivaldybė iš DNB banko pasiskolino beveik 47 mln. litų, iš kurių dalį – apie 20 mln. litų – ketino skirti Panemunės tiltui.

103 mln. litų vertės tiltą stato bendrovė „Kauno tiltai“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi