Verslas

2014.11.11 17:12

N. Cooperis nebeprižiūrės „Snoro“ – pasikeitė bankroto administratorius

LRT.lt 2014.11.11 17:12

Antradienį BAB banko „Snoras“ bankroto administratoriumi oficialiai tapo UAB „Valnetas“, šiose pareigose pakeitusi „ZolfoCooper“ partnerį Neilą Hunterį Cooperį.

Antradienį BAB banko „Snoras“ bankroto administratoriumi oficialiai tapo UAB „Valnetas“, šiose pareigose pakeitusi „ZolfoCooper“ partnerį Neilą Hunterį Cooperį.

Vadovavimą banko bankroto administravimo procesui „Valnetas“ ir šios bendrovės įgaliotasis asmuo Gintaras Adomonis perėmė po to, kai lapkričio 10 dieną baigėsi oficialus Vilniaus apygardos teismo sprendimo paskirti UAB „Valnetas“ banko bankroto administratoriumi apskundimo terminas, o atitinkamas įrašas apie pasikeitusį vadovą atsirado Registrų centro duomenų bazėje.

„Valnetas“ taip pat administruoja Ūkio banko bankroto procesą, rašoma pranešime spaudai.

„Šiandien jau kalbėjausi su buvusio administratoriaus komandos nariais, aptarėme tolesnius veiksmus man perimant proceso valdymą. Teismas nurodo, kad per 30 dienų nuo nutarties įsiteisėjimo man turi būti perduotas visas turtas bei dokumentai. Palyginti su Ūkio banku, „Snoras“ buvo daug didesnė ir gerokai sudėtingesnė pagal savo veikimo būdą struktūra, todėl manęs ir būsimos administratoriaus komandos laukia didžiulės apimties darbai“, – pažymėjo G. Adomonis.

„Snoro“ banko veikla Lietuvos Vyriausybės sprendimu buvo sustabdyta 2011 metų lapkričio 16 dieną, lapkričio 24 dieną Lietuvos bankas kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo, o bankroto byla „Snorui“ buvo iškelta 2011 metų gruodžio 7 dieną.