Verslas

2014.10.21 19:35

„Air Lituanica“ plečia savo veiklą Baltarusijoje

DELFI.lt 2014.10.21 19:35

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ plečia savo veiklą Baltarusijoje – oficialiu bendrovės komerciniu atstovu tapo agentūra „Ticketing Airport Services Belarus“.

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ plečia savo veiklą Baltarusijoje – oficialiu bendrovės komerciniu atstovu tapo agentūra „Ticketing Airport Services Belarus“.

Ji rūpinsis „Air Lituanica“ skrydžių bilietų platinimu Baltarusijos rinkoje bei atstovaus kompanijai rinkodaros bei turizmo rinkos klausimais, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

„Nuo šiol baltarusiai mūsų skrydžio bilietus galės įsigyti visuose „Ticketing Airport Services Belarus“ partnerių biuruose Minske bei kituose Baltarusijos regionuose“, – sako „Air Lituanica“ Komercijos direktorius Simonas Bartkus. – Baltarusiai yra įpratę bilietus pirkti ir keliones organizuoti per turizmo agentūras, tad, norėdami pasiekti šį didelį skrydžių poreikį turintį segmentą, nusprendėme, kad Baltarusijoje turėti savo oficialius komercinius atstovus – būtina.“

Pasak Lietuvos turizmo rūmų prezidentės Žydrės Gavelienės, baltarusiai ne tik nori, bet ir gali sau leisti keliauti, todėl darbas su kaimynine rinka yra labai sveikintinas. „Kaimyninės šalies gyventojai vertina keliavimo galimybes per Lietuvą, tad dalis jų, įsigydami dalį paslaugų arba visą paslaugų paketą, neretai pirmenybę teikia Lietuvos įmonių kelionių pasiūlymams. Tai puiki galimybė tūrėti daugiau klientų ne tik „Air Lituanicai“, bet ir Vilniaus oro uostui bei visam Vilniui“, – komentuoja Ž. Gavelienė.

Pasak S. Bartkaus, kaimyninės šalies rinkoje jau seniai jaučiamas plačios skrydžių geografijos trūkumas, o tai, kad lietuviški prekių ženklai Baltarusijoje yra vertinami ir asocijuojasi su kokybe už gerą kainą, tik sustiprins „Air Lituanica“ pozicijas. Bendrovės prognozėmis, daugiausiai bilietų bus parduodama į Miuncheną, Briuselį, Amsterdamą ir Taliną.

„Air Lituanica“ jungiamųjų skrydžių galimybės su kompanijomis „Air France“ ir „KLM Royal Dutch Airlines“ baltarusiams leis dar plačiau rinktis savo skrydžių kryptis, skrendant per Amsterdamą ir Paryžių: su „Air France“ ir „KLM Royal Dutch Airlines“ lengvai galima pasiekti Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos bei Afrikos miestus.

„Air Lituanica“ iš Vilniaus oro uosto skrenda į pagrindinius Briuselio, Amsterdamo, Berlyno, Prahos, Miuncheno, Paryžius, Bilundo, Talino oro uostus bei šią vasarą vykdė sezoninius skrydžius į Švedijos miestus Geteborgą ir Malmę. Didžiųjų metų švenčių laikotarpiu – nuo gruodžio 19 d. iki sausio 4 d. – oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ vykdys tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Londoną, Edinburgą ir Geteborgą. „Air Lituanica“ skrydžiai yra vykdomi 86 vietų „Embraer 175“ ir 49 vietų „Embraer 145“ tipo orlaiviais.