Verslas

2014.10.20 20:29

V. Putino elgesys padėjo apsispręsti: atsisako „Tarybinių“ dešrų

Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė, DELFI.lt2014.10.20 20:29

Itin populiarios „Tarybinės“ dešros ir dešrelės turėtų išnykti iš Lietuvos parduotuvių lentynų. Tiesa, gaminiai išliks, tačiau jau ne sovietmetį menančiu pavadinimu.

Itin populiarios „Tarybinės“ dešros ir dešrelės turėtų išnykti iš Lietuvos parduotuvių lentynų. Tiesa, gaminiai išliks, tačiau jau ne sovietmetį menančiu pavadinimu.

Tokį sprendimą priėmė keliolika metų mėsos gaminius su šiuo pavadinimu pirkėjams siūlanti bendrovė „Samsonas“.

„Samsono“ savininkas ir prezidentas Alfredas Rimidis DELFI sakė, kad toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į geopolitinę situaciją.

„Maždaug prieš dvejus metus atlikome rinkos tyrimus, kurie parodė, kad prekinis ženklas „Tarybiniai“ asocijuojasi su „Samsonu“ ir kokybe. Priėjome prie išvados, kad visus savo gaminius galime siūlyti su „Samsono“ prekės ženklu. Dabar kaip tik geopolitinė situacija mus įpareigoja ir mes jaučiame pilietinę pareigą žodžio „tarybiniai“ atsisakyti“, – komentavo jis.

Įmonė prekės ženklą planuoja pradėti keisti nuo gruodžio.

„Gaminius planuojame išimti po truputį, tačiau daugiau niekas nesikeis, dizainas išliks toks pat, tik neliks žodžio „tarybinis“. Mes nenorime, kad kažkas iš to darytų politiką, eskaluotų, kai žmonės patiria skausmus ir emocijas. Nenorime iš to daryti reklaminio ar politinio šou“, – kalbėjo A. Rimidis.

Rinkos tyrimų bendrovės „Nielsen“ praėjusiais metais skelbtais duomenimis, prekės ženklas „Tarybiniai“ užima aštuntą vietą populiariausių maisto produktų sąraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt