Verslas

2014.10.20 16:25

J. Neverovičius dirba nepriklausomu konsultantu

BNS 2014.10.20 16:25

Rugpjūčio pabaigoje iš energetikos ministro posto atleistas Jaroslavas Neverovičius dirba nepriklausomu konsultantu.

Rugpjūčio pabaigoje iš energetikos ministro posto atleistas Jaroslavas Neverovičius dirba nepriklausomu konsultantu.

„Dirbu privačiame sektoriuje ir padedu kai kurioms kompanijoms vystyti savo veiklą. Tiek tik galiu pasakyti. (...) Tai komercinio sandorio dalykai, tad nenorėčiau konkretizuoti“, – BNS sakė J. Neverovičius ir pridūrė, kad nuo energetikos nenutolo.

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LRRA) deleguotas, bet partijai nepriklausantis J. Neverovičius iš pareigų buvo atleistas po to, kai nepaisant premjero prieštaravimų paskyrė LLRA narę Renatą Cytacką energetikos viceministre. Netrukus po to LLRA pasitraukė iš valdančiosios koalicijos.

Nuo 2012-ųjų pabaigos energetikos ministru dirbęs J. Neverovičius prieš tai vadovavo Lietuvos ir Lenkijos elektros tilto projektą įgyvendinančiai bendrai šių šalių įmonei „LitPol Link“. 2006-2009 metais jis buvo užsienio reikalų viceministras.

Tarptautinius santykius Varšuvos ekonomikos mokykloje studijavęs J. Neverovičius anksčiau taip pat yra dirbęs Lietuvos ambasadoje Vašingtone. Iki diplomatinės tarnybos jis dirbo „City Bank“ Varšuvoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.