Verslas

2015.09.08 13:45

Globos namų auklėtiniai susipažins su darbo rinka

ELTA 2015.09.08 13:45

Ketvirtadienį prasideda trečius metus įgyvendinamas socialinis projektas „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais 2014“.

Ketvirtadienį prasideda trečius metus įgyvendinamas socialinis projektas „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais 2014“.

Iki gruodžio mėnesio 27 vaikų globos įstaigų ir 8 Maltos ordino pagalbos tarnybos Vaikų dienos centrų vaikai lankysis daugiau kaip 40 šalies įmonių ir įstaigų. Projekto metu vaikai stebės ar atliks tam tikrus darbus automobilių remonto centruose, bankuose, grožio salonuose, policijos įstaigose, priešgaisrinėse gelbėjimo tarnybose, radijo stotyje, teatre, urėdijose ir kitur.

„Išgirsti iš pirmų lūpų, pamatyti savo akimis, pačiam išbandyti – kas geriau gali vaikui padėti susipažinti su konkrečiomis profesijomis, darbo aplinka, skirtingomis darbovietėmis. Dėl to šis projektas neįkainojamas vaikų globos namų auklėtiniams renkantis ateities kelią. Be to, tai ir puikus įmonių socialinės atsakomybės pavyzdys, tikiu, įkvėpsiantis ir kitas organizacijas“, – sako projektą globojanti socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Šiemet prie vaikų globos namų auklėtinių prisijungė ir vaikų dienos centrus lankantys socialinės rizikos šeimų nepilnamečiai, o įmonių, įstaigų bei valstybės tarnybų, norinčių pristatyti savo veiklą vaikams, skaičius taip pat išaugo.