Verslas

2014.10.15 15:00

Šiauliai šildymo sezoną pradeda ketvirtadienį, kiti miestai dar neplanuoja

BNS2014.10.15 15:00

Šiauliai ketvirtadienį planuoja pradėti šildymo sezoną. Kituose miestuose jis kol kas nepradedamas.

Šiauliai ketvirtadienį planuoja pradėti šildymo sezoną. Kituose miestuose jis kol kas nepradedamas.

Šiaulių miesto savivaldybė trečiadienį paskelbė, kad ikimokyklinio ugdymo, vaikų ir kūdikių namuose centralizuotas šildymas įjungiamas nuo ketvirtadienio, o kitiems vartotojams – nuo penktadienio.

Vilniaus savivaldybės viešųjų ryšių skyrius BNS informavo, kad dėl šildymo sezono pradžios sprendimo kol kas nėra – stebimos orų prognozės.

Kauno savivaldybės administracijos direktorius Dainius Ratkelis BNS tai pat sakė, kad Kaune stebima temperatūra lauke, tačiau kol kas planų įjungti šildymą nėra, dėl to nesikreipia ir gyventojai.

Pasak Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorės Juditos Simonavičiūtės, planų pradėti šildytis kol kas nėra ir uostamiestyje.

Panevėžyje, atvėsus orams, praeitą savaitę įjungtas šildymas darželiuose. Tačiau pradėti šildyti kitas įstaigas, pasak Ryšių su visuomene skyriaus, kol kas neplanuojama.

Paprastai šildymo sezonas pradedamas, kai tris paras iš eilės vidutinė lauko temperatūra yra žemesnė nei 10 laipsnių Celsijaus.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.