Naujienų srautas

Verslas2015.09.08 13:45

Bandantiems apgauti Rusiją suplanavo priemonę: maža nepasirodys

DELFI.lt 2015.09.08 13:45

Siūloma griežtinti atsakomybę už per Baltarusijos teritoriją į Rusiją gabenamas draudžiamas įvežti prekes iš Europos Sąjungos.

Siūloma griežtinti atsakomybę už per Baltarusijos teritoriją į Rusiją gabenamas draudžiamas įvežti prekes iš Europos Sąjungos.

Tokią informaciją šalies naujienų agentūros BELTA žurnalistams antradienį suteikė Baltarusijos žemės ūkio ir maisto pramonės užsienio ekonomikos veiklos kontrolės skyriaus vadovas Aleksejus Bogdanovas, skelbia news.tut.by.

Kaip teigia A. Bogdanovas, per pirmąjį Baltarusijos ir Rusijos fitosanitarinių ir veterinarinių tarnybų darbo grupės susitikimą Baltarusijos pareigūnai pasisakė už siūlymą griežtinti atsakomybę už neteisėtą į Rusiją įvežti draudžiamų prekių reeksportą Baltarusijos teritorija.

Šią iniciatyvą palaikė ir kolegos iš Rusijos. „Šiuo metu atsakomybė už neteisėtą reeksportą apsiriboja krovinio grąžinimu į Baltarusijos teritoriją. Dabar svarstomas klausimas, ar nevertėtų neteisėtai įvežtų prekių ir automobilių, kuriais jos buvo gabenamos, konfiskuoti“, – teigia Baltarusijos žemės ūkio ir maisto pramonės ministerijos atstovas.

Rugpjūčio pradžioje Rusija uždraudė konkrečių maisto produktų importą iš šalių, kurios anksčiau šaliai dėl situacijos Ukrainoje pritaikė sankcijas. Planuojama, kad Baltarusija iš dalies pakeis į draudžiamų produktų sąrašą patekusius produktus iš Jungtinių Valstijų, Kanados, Europos Sąjungos, Australijos ir Norvegijos – padidins eksperto į Rusiją apimtis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi