Verslas

2014.10.03 16:24

Paryžiuje vyksiančioje maisto parodoje – ir lietuviški produktai

ELTA 2014.10.03 16:24

Lietuviška produkcija bus pristatoma vienoje didžiausių maisto pramonės parodų „SIAL 2014“, kuri Paryžiuje spalio 19–23 dienomis rengiama jau 50-tą kartą.

Lietuviška produkcija bus pristatoma vienoje didžiausių maisto pramonės parodų „SIAL 2014“, kuri Paryžiuje spalio 19–23 dienomis rengiama jau 50-tą kartą.

Parodos „SIAL 2014“ metu vyks įvairios konferencijos ir apskritojo stalo diskusijos, skirtos parodos dalyviams bei lankytojams supažindinti su naujausiomis tendencijomis bei pasiekimais maisto pramonės sektoriuje, vyno ir maisto produktų degustacijos renginyje „Wine and food Lab“ ir „SIAL 2014“ inovacijų apdovanojimai. Be to, parodoje „SIAL 2014“ veiks specialiai įrengta „virtuvės“ zona, kur vyks maisto gaminimo demonstracijos, teigiama pranešime spaudai.

Šiais metais Lietuvos informaciniame-reklaminiame stende bus pristatyti Kėdainių konservų fabriko padažai ir majonezai, „Gudobelės“ duonos traškučiai ir plokščios duonelės, „Naujojo Nevėžio“ sausi pusryčiai ir užkandžiai, „Straiko“ vaikų maistas ir beržų sula, „Liramilk“ produktų linija ir miltai, „Gerovės konservų fabriko“ uogienės ir džemai, „Amber Pasta“ makaronai, „Malsenos Plius“ miltai ir dribsniai, „Vilniaus alaus“ gaminami gėrimai.

Parodos metu Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros atstovai pristatys UAB „Daumantai LT“ ekologišką kečupą, pomidorų padažą, UAB „Rūta“ – saldainius, šokoladus, UAB „Agropro“ – pluoštinių kanapių aliejų, UAB „Klaipėdos mėsinė“ – mėsos gaminius, UAB „Selita“ ir Ko – energinius ir kitus gėrimus, UAB „Taraila“ – miško grybus ir uogas.

2012 meyaos vykusioje „SIAL“ parodoje dalyvavo 5 tūkst. 890 dalyvių iš 100 šalių, o parodą aplankė daugiau nei 150 tūkst. 258 lankytojai iš 200 valstybių. Tikimasi, kad ne mažiau lankytojų parodą aplankys ir šiemet.