Verslas

2012.06.04 11:50

V. Antonovui ir R. Baranauskui – nauji įtarimai

LRT.lt 2012.06.04 11:50

Generalinė prokuratūra pareiškė naujus įtarimus buvusiems „Snoro“ banko vadovams Vladimirui Antonovui ir Raimondui Baranauskui.

Generalinė prokuratūra pareiškė naujus įtarimus buvusiems „Snoro“ banko vadovams Vladimirui Antonovui ir Raimondui Baranauskui.

Kaip teigiama Generalinė prokuratūros pranešime, prokurorai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl banko „Snoras“ galimo turto iššvaistymo, pasisavinimo, pinigų plovimo, apgaulingo apskaitos tvarkymo ir kitų nusikalstamų veikų, nustatė naujas buvusių banko vadovų ir akcininkų nusikalstamas veikas.

Generalinės prokuratūros prokuroro gegužės 28 d. nutarimais V. Antonovas ir R. Baranauskas pripažinti įtariamaisiais dėl piktnaudžiavimo, banko „Snoras“ didelės vertės turto pasisavinimo – apie 1,7 mlrd. Lt, bendrininkavimo, veiklos organizuotoje grupėje, dėl apgaulingo banko „Snoras“ buhalterinės apskaitos tvarkymo organizavimo ir žinomai netikrų dokumentų suklastojimo bei jų panaudojimo.

Vilniaus miesto 2 apylinkės teismas patenkino Generalinės prokuratūros prokuroro prašymą V. Antonovui ir R. Baranauskui paskirti suėmimą pagal naujus įtarimus.

LR generalinis prokuroras Darius Valys įtariamiesiems asmenims pasirašė Europos arešto orderius.

Anksčiau V. Antonovui ir R. Baranauskui buvo pateikti įtariamai dėl turto pasisavinimo stambiu mastu ir dokumentų klastojimo, o R. Baranauskui – dar ir dėl apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi.