Verslas

2014.09.26 12:15

Pasikeitė „Achemos grupės“ vadovas

ELTA 2014.09.26 12:15

Penktadienį posėdžiavusi koncerno „Achemos grupė“ valdyba atleido Romualdą Žadeiką, laikinai ėjusį generalinio direktoriaus pareigas, skelbia „Verslo žinių“ portalas vz.lt.

Penktadienį posėdžiavusi koncerno „Achemos grupė“ valdyba atleido Romualdą Žadeiką, laikinai ėjusį generalinio direktoriaus pareigas, skelbia „Verslo žinių“ portalas vz.lt.

Kaip VŽ patvirtino koncerno valdybos narys Valdas Sutkus, vietoje R. Žadeikos vadovauti verslo grupei laikinai paskirtas Rimvydas Vaštakas.

Tuo metu valdybos pirmininku išrinktas Kęstutis Balutis, jo pavaduotoju – V. Sutkus. Tiek V. Sutkus, tiek K. Balutis atstovauja pagrindinei „Achemos grupės“ akcininkei Lydai Lubienei, kuri taip pat dirba valdyboje.

Žiniasklaidai išplatintame pranešime „Achemos grupė“ skelbia, kad naujojo valdybos pirmininko patvirtinimas leis valdybai dirbti efektyviai, priimti reikalingus sprendimus dėl koncerno investicijų, plėtros ir sandorių su kitomis įmonėmis.

„Džiugu, kad po pertraukos pagaliau įvyko valdybos posėdis ir pirmieji sprendimai rodo, jog valdyba nusiteikusi sutelktam darbui. Tai patvirtina ir faktas, kad dėl sprendimų priėmimo balsavo visi penki valdybos nariai“ , – komentuoja Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas ir „Achemos grupės“ valdybos pirmininko pavaduotoju išrinktas V. Sutkus.

Koncerno valdyba, kurią šiuo metu sudaro L. Lubienė, V. Sutkus, K. Balutis, Kasparas Jurgelionis ir Rimantas Rėklaitis, buvo perrinkta visuotiniame akcininkų susirinkime rugsėjo 19 dieną.

Koncernas „Achemos grupė“ yra nacionalinio kapitalo įmonė. Koncernas vienija daugiau kaip 50 Lietuvoje ir užsienyje veikiančių bendrovių, kuriose dirba apie 5000 darbuotojų. Jų produkcija eksportuojama į daugiau nei 40 pasaulio šalių.