Verslas

2014.09.25 16:52

„Lūžio taškas“: per dideli norai Y kartai užkerta kelią priimti sprendimus

LRT TV naujienų tarnyba2014.09.25 16:52

Didelis sėkmės noras jaunajai kartai sukelia nerimą, neleidžiantį tos sėkmės pasiekti. Taip teigia Vytautas Miežis, dešimtojoje konferencijoje „Lužio taškas“, pristatęs tyrimo apie Y ir vyresnių kartų skirtumus.

Didelis sėkmės noras jaunajai kartai sukelia nerimą, neleidžiantį tos sėkmės pasiekti. Taip teigia Vytautas Miežis, dešimtojoje metinėje konferencijoje „Lužio taškas“ pristatęs tyrimo apie Y ir vyresnių kartų skirtumus.

„Tyrimas įrodo, kad šiuolaikinė Y karta skiriasi nuo vyresnių kartų, jie pasitiki savimi, jie nori būti sėkmingi visur – šeimoje, darbe, meilėje ir t.t. Toks didelis sėkmės noras jiems suteikia nerimą, kuris jiems neleidžia siekti sėkmės. Todėl jaunuoliai dažnai atidėlioja darbus, negali apsispręsti, ką pasirinkti“, – teigė V. Miežis.

Konferencijoje susirinko apie 500 verslo lyderių. Lektoriai – retai girdimi Lietuvoje, bet jų mintys nesikartoja.

„Lyderiai labai mėgsta mūsų konferencijos formatą – susitikti, pabendrauti, pasidalinti idėjomis, pasisemti įkvėpimo. [...] Bandome atsakyti į klausimus, kas laukia Lietuvos, kas laukia  verslo, kokia yra jaunoji karta, kuri ateina, ir pakeis dabartinius verslininkus po 10–20 metų. Tai – aktualu verslui“, – LRT televizijos laidos „Laba diena, Lietuva“ eteryje kalbėjo viena iš organizatorių.

Visą reportažą iš konferencijos žiūrėkite paspaudė ant vaizdo įrašo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt