Verslas

2014.09.25 11:29

R. Masiulį „Klaipėdos naftoje“ pakeis M. Bartuška

ELTA2014.09.25 11:29

Akcinei bendrovei „Klaipėdos naftai“ rugsėjo 25 d. vadovauti paskirtas Mantas Bartuška. Jo skyrimui generaliniu direktoriumi pritarė bendrovės valdyba.

Akcinei bendrovei „Klaipėdos naftai“ rugsėjo 25 d. vadovauti paskirtas Mantas Bartuška. Jo skyrimui generaliniu direktoriumi pritarė bendrovės valdyba.

Nuo 2010 m. bendrovei vadovavusį paskirtąjį energetikos ministrą Roką Masiulį pakeisiantis M. Bartuška iki šiol ėjo „Klaipėdos naftos“ Finansų ir administravimo departamento direktoriaus pareigas.

„Šiandien galiu pasidžiaugti išreikštu pasitikėjimu, tačiau atlėgus džiaugsmui teks grįžti prie įprasto ir dar didesnio darbų srauto. Mano, kaip naujojo bendrovės vadovo, pagrindiniai uždaviniai bus išlaikyti pradėtų darbų tęstinumą, įgyvendinti Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo projektą, užtikrinti naftos krovos terminalo veiklą. Taip pat žvelgiant į perspektyvą, bus būtina vystyti alternatyvias SGD terminalo veiklas“, – bendrovės išplatintame pranešime cituojamas M. Bartuška.

M. Bartuška bendrovėje „Klaipėdos nafta“ dirba nuo 2010 m. ir iki šiol ėjo Finansų direktoriaus pareigas ir buvo atsakingas už bendrovės strategijos ruošimą, finansų politiką ir valdymą, suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo finansinio plano kūrimą ir įgyvendinimą, šio projekto finansavimo procesų kuravimą.

Anksčiau M. Bartuška yra dirbęs konsultantu audito, apskaitos ir verslo konsultavimo paslaugas teikiančiose bendrovėse.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt