Verslas

2014.09.19 13:30

Kandidatai įsigyti „Finastą“ pateikė galutinius pasiūlymus

BNS 2014.09.19 13:30

Įsigyti „Finastos“ bankinę grupę ketinančios įmonės pateikė savo galutinius pasiūlymus, todėl sprendimas dėl pardavimo bus priimtas jau netrukus 

Įsigyti „Finastos“ bankinę grupę ketinančios įmonės pateikė savo galutinius pasiūlymus, todėl sprendimas dėl pardavimo bus priimtas jau netrukus 

Banko „Snoras“ bankroto administratorius praneša, jog iš visų potencialių pirkėjų sulaukė galutinių pasiūlymų įsigyti „Finastos“ bankinę grupę. Pardavimo procesas toliau vyks vertinant visus potencialių kandidatų oficialiai pateiktus pasiūlymus. Sprendimas dėl geriausio kandidato įsigyti „Finastą“ bus priimtas artimiausiu metu.

„Šią savaitę gavome galutinius pasiūlymus iš visų potencialių pirkėjų įsigyti vieną didžiausių „Snoro“ turto vienetų – „Finastos“ bankinę grupę.  Tai reiškia, kad ilgas ir sudėtingas šios įmonių grupės pardavimo procesas bus užbaigtas artimiausiu metu. Šį svarbų pardavimo sandorį siekiame užbaigti kuo naudingesnėmis sąlygomis „Snoro“ kreditoriams. Džiaugiuosi matydamas, jog esama konkurencija tarp investuotojų suteikia tokią galimybę. Šiuo metu mes vertiname visus atrankos kriterijus atitinkančius pasiūlymus ir tikimės, kad jau visai netrukus Kreditorių komitetui galėsime teikti savo rekomendaciją dėl pirkėjo“, - vizito Vilniuje metu sakė „Snoro“ bankroto administratorius Neilas Cooperis.

Parduodamą „Finastos“ bankinę grupę sudaro bankas „Finasta“, veiklą Lietuvoje ir Latvijoje vykdanti turto valdymo įmonė „Finasta Asset Management“ bei finansų maklerio įmonė „Finasta“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.