Verslas

2014.08.26 10:35

Keičiasi „Maxima LT“ Lietuvoje ir „Aldik Nova“ Lenkijoje vadovai

ELTA 2014.08.26 10:35

Mažmeninės prekybos įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Bulgarijoje valdanti bendrovė „Maxima grupė“ praneša, kad keičiasi bendrovių „Maxima LT“ Lietuvoje ir „Aldik Nova“ Lenkijoje vadovai.

Mažmeninės prekybos įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Bulgarijoje valdanti bendrovė „Maxima grupė“ praneša, kad keičiasi bendrovių „Maxima LT“ Lietuvoje ir „Aldik Nova“ Lenkijoje vadovai.

„Maxima LT“ generaliniu direktoriumi tampa Žydrūnas Valkeris, pastaruosius trejus metus vadovavęs Lenkijos bendrovei „Aldik Nova“. Šios bendrovės valdybos pirmininku tampa Mindaugas Pilkauskas, iki šiol vadovavęs vienam iš „Maxima“ įmonių grupės padalinių Lietuvoje. Tuo metu bendrovės „Maxima LT“ generalinio direktoriaus pareigas iki šiol ėjęs Arūnas Zimnickas priima naujus iššūkius ir vadovaus Ispanijoje vystomiems prekybos tinklams.

„Didžiuojamės sėkmingai dirbančiais, didelę patirtį mūsų tarptautinėje įmonių grupėje sukaupusiais vadovais ir siekiame sudaryti galimybes jiems šią patirtį taikyti įvairiose šalyse. Neabejojame, kad pastarasis vadovų pasikeitimas padės užtikrinti tolesnę sėkmingą įmonių veiklą bei siekti užsibrėžtų tikslų“, – sako „Maxima grupės“ generalinė direktorė Neringa Janavičiūtė.

Pasak jos, „Maxima LT“ ir toliau nuosekliai laikysis savo strateginių krypčių – bendrovė tęs pradėtus darbus ir projektus, ypatingą dėmesį skiriant pasirengimui euro įvedimui Lietuvoje. Nesikeičia ir naujajam bendrovės „Aldik Nova“ vadovui keliami tikslai. Svarbiausiu naujojo vadovo uždaviniu Lenkijoje išlieka parduotuvių konkurencingumo didinimas ir nuoseklios tinklo plėtros užtikrinimas.

Prie „Maxima LT“ vairo stojęs Ž. Valkeris įmonių grupėje dirba jau 18 metų. Jis sukaupė didelę tarptautinės veiklos patirtį vadovaudamas įmonėms ir įvairiems projektams Lenkijoje, Rumunijoje, Estijoje. Ž. Valkeris yra prisidėjęs prie prekybos centro „Ermitažas“ atidarymo Vilniuje. Lenkijos mažmeninės prekybos tinklo „Aldik“ vadovas jis buvo pastaruosius trejus metus.

Naujasis „Aldik“ tinklo vadovas M. Pilkauskas darbą „Maximos“ įmonių grupėje pradėjo beveik prieš 20 metų. Per savo karjerą buvo atsakingas už prekių pirkimo organizavimą užsienio šalyse, vadovavo vienam iš „Maxima LT“ departamentų, o pastaraisiais metais – vienam iš „Maxima“ įmonių grupės padalinių.

„Maxima grupė“ yra 2007 m. įsteigta kontroliuojančioji bendrovė, valdanti mažmeninės prekybos įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Bulgarijoje. Jose veikia 509 parduotuvės. Lietuvoje – 230, Latvijoje – 142, Estijoje – 71, Bulgarijoje – 42, Lenkijoje – 24. 2013 metais konsoliduota bendrovės „Maxima grupė“ apyvarta augo 5,9 proc. ir sudarė 8,699 mlrd. litų be PVM.