Naujienų srautas

Verslas2014.07.24 18:45

„Happy travel“ paskelbtas bankrotas

LRT.lt 2014.07.24 18:45

Liepos 4 d. įsiteisėjo Vilniaus apygardos teismo nutartis civilinėje byloje dėl bankroto bylos iškėlimo UAB „Happy travel“.

Liepos 4 d. įsiteisėjo Vilniaus apygardos teismo nutartis civilinėje byloje dėl bankroto bylos iškėlimo UAB „Happy travel“.

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba informuoja, kad Vilniaus apygardos teismas UAB „Happy travel“ bankroto administratoriumi paskyrė UAB „TOP CONSULT“, rašoma pranešime spaudai.

Vartotojai, kurie UAB „Happy travel“ administruojamoje internetinėje svetainėje www.happyfly.lt buvo rezervavę lėktuvo bilietus ir/arba apgyvendinimą viešbutyje, tačiau rezervacijos nebuvo patvirtintos ir pinigai nebuvo grąžinti, turi teisę kreiptis į teismo paskirtą bendrovės bankroto administratorių UAB „TOP CONSULT“ adresu Olimpiečių g. 1–35, Vilnius iki 2014 m. rugpjūčio 14 d. ir pateikti jam prašymą dėl įtraukimo į kreditorių sąrašą bei kreditorinius reikalavimus įrodančius dokumentus. Į šį bankroto administratorių turi teisę kreiptis ir kiti kreditoriai, norintys pareikšti savo kreditorinius reikalavimus UAB „Happy travel“.

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba už vykdytą nesąžiningą komercinę veiklą šiai bendrovei 2014 m. kovo 13 d. skyrė ekonominę sankciją – 12500 Lt baudą (2013 m. buvo skirta 8000 Lt bauda).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi