Verslas

2014.07.05 10:05

Į Lietuvą grįžta Graikijoje įstrigę „Go Planet Travel“ turistai

BNS2014.07.05 10:05

Vidurnaktį šeštadienį į Lietuvą grįžta 150 turistų iš Graikijos, kurie keliavo su licencijos dėl nemokumo netekusia bendrove „Go Planet Travel“.

Vidurnaktį šeštadienį į Lietuvą grįžta 150 turistų iš Graikijos, kurie keliavo su licencijos dėl nemokumo netekusia bendrove „Go Planet Travel“.

Valstybinis turizmo departamentas penktadienį informavo, kad kritinė situacija, susijusi su turistais iš Kreta, yra išspręsta – visi turistai užsiregistravo 20.50 val. skrydžiui iš Herakliono į Vilnių. Lėktuvas su 140 keleivių Vilniuje turėtų leistis 0.30 val. Lietuvos laiku.

Pasak pranešimo, departamentui ir Lietuvos garbės konsulei Mine Okudur (Minei Okudur) pavyko pasiekti, kad „Go Planet Travel“ turistų aptarnavimą Antalijoje iki liepos 11 dienos perimtų Turkijos kompanija „Akatyour“. Ši kompanija šiuo metu rūpinasi turistų pervežimu ir apgyvendinimu viešbučiuose. Minėta kompanija pasirūpins ir turistų nuvežimu iš viešbučių į oro uostą kitą penktadienį, liepos 11 dieną.

UAB „Go Planet Travel“ kelionės nuo šeštadienio nebus vykdomos jokiomis kryptimis. Informacija į keliones neišvykusiems turistams dėl prašymų už negautas paslaugas pateikimo tvarkos bus paskelbta pirmadienį.

Kaip skelbta, Antalijoje penktadienį įstrigo 143 suaugusieji ir 4 vaikai, kurie negalėjo patekti į viešbučius, „Go Planet Travel“ už juos neapmokėjus. Turizmo departamentas penktadienį sustabdė nemokios įmonės licenciją. 

„Go Planet Travel“ turistus nuskraidino užsakomųjų skrydžių bendrovė „Grand Cru Airlines“, kuri dėl susikaupusios 4 mln. litų skolos liepos 3 dieną nutraukė sutartį su „Go Planet Travel“ ir nuo liepos 17 dienos nutrauks skrydžius jos užsakymu.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.