Verslas

2012.09.17 14:24

R. Dargis: pozityviai žiūriu į šios Vyriausybės darbą

ELTA2012.09.17 14:24

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas Robertas Dargis dabartinės Vyriausybės darbą vertina pozityviai.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas Robertas Dargis dabartinės Vyriausybės darbą vertina pozityviai.

„Aš pozityviai žiūriu į šitos Vyriausybės darbą. Tai turbūt stabiliausiai sunkmečio sąlygomis veikusi Vyriausybė. Turbūt prisiminsime šią Vyriausybę kaip švietimo reformos pradininkę, turbūt prisiminsime kaip daugybės dar kitų klausimų sprendėją“, – pirmadienį LPK Verslo forume, pristatydamas pasiūlymus politinėms partijoms, sakė jis.

R. Dargis taip pat pažymėjo Premjero Andriaus Kubiliaus indėlį pritraukiant užsienio investicijas į Lietuvą.

„Premjeras buvo tas, kuris aktyviai kvietė investicijas į Lietuvą. Turbūt iki tol investicijų svarbos ministrai pirmininkai taip neįvertindavo ir nesiėmė šio sunkaus darbo, kurį reikėtų dirbti pastoviai, nepriklausomai nuo to, koks premjeras vadovautų Vyriausybei. Dar valdančiuosius reiktų pagirti už valstybės turto valdymo efektyvumą“, – teigė LPK prezidentas.

Paklaustas, už kokių darbų neįvykdymą Vyriausybė galėtų sulaukti kritikos, R. Dargis paminėjo renovacijos programos neefektyvumą.

„Jei per ateinančius ketverius metus renovuos penkis namus, tai turbūt sunku įsivaizduoti, ką galima daryti dar blogiau“, – sakė jis.

ELTA primena, jog LPK pirmadienį pateikė pasiūlymus politinėms partijoms. Pramonininkai tikisi, jog „siūlymai nuguls į Vyriausybės programą“.

„Mūsų siūlymai yra verslo bendruomenių matymas, kuris yra pateikiamas politinėms partijoms. Mes manome, kad mūsų pateikiamų klausimų sprendimas yra svarbus“, – pažymėjo R. Dargis.

Pramonininkai savo siūlymus partijoms pateikė verslo, viešojo sektoriaus veiklos, užsienio politikos, darbo rinkos, energetikos, mokslo ir švietimo, transporto ir logistikos, darnios plėtros ir statybos, aplinkosaugos, turizmo plėtros srityse.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt