Verslas

2015.09.08 13:45

D. Grybauskaitė: esame didelių verslo galimybių šalis

ELTA2015.09.08 13:45

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniaus rotušėje atidarė iškilmingą verslo apdovanojimų renginį „Lietuvos verslo lyderiai“, kuriame paskelbtos sėkmingiausios šalies bendrovės ir geriausios verslo idėjos.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniaus rotušėje atidarė iškilmingą verslo apdovanojimų renginį „Lietuvos verslo lyderiai“, kuriame paskelbtos sėkmingiausios šalies bendrovės ir geriausios verslo idėjos.

Šiuos apdovanojimus jau ketvirtus metus iš eilės rengia laikraštis „Verslo žinios“. Renginyje dalyvavo apie 170 verslo organizacijų, valdžios institucijų, akademinės bendruomenės atstovų, užsienio šalių ambasadoriai.

„Lietuvos verslo lyderių“ apdovanojimai kasmet įteikiami sėkmingiausioms šalies įmonėms, kurios pasiekė išskirtinių rezultatų ir savo konkrečiais darbais svariai prisidėjo prie Lietuvos pažangos. Apdovanoti ir geriausi verslininkai, inovatyviausių verslo iniciatyvų autoriai. Šiemet apdovanojimai įteikti „Metų CEO“, „Metų eksportuotojo“, „Metų investuotojo“, „Žaliausios bendrovės“, „Efektyviausios bendrovės“ ir „Tvarios plėtros“ nominacijų laimėtojams.

„Šiandien jau drąsiai galime sakyti, kad Lietuva yra didelių verslo galimybių šalis. Sunkiai dirbdami, drąsiai kurdami ir atrasdami kelius į tarptautines rinkas, pasiekėme, kad Lietuva taptų verta lietuviškosios svajonės. Tai patvirtina mūsų ekonominio augimo rodikliai, verslo sąlygas vertinančių agentūrų analizė ir investuotojų apklausos. Dirbdamas Lietuvoje ir Lietuvai, kiekvienas gali pagrįstai jaustis sukurtos gerovės savininku“, – sveikinimo kalboje sakė Prezidentė.

Pasak šalies vadovės, sąžiningas verslas kuria europietišką, verslią, pasitikinčią savimi Lietuvą. Atsakingai dirbantys verslininkai yra įkvepiantis pavyzdys jaunimui ir pradedantiems savo verslą žmonėms.

Prezidentė pakvietė verslininkus ir toliau būti inovacijų priešakyje ir užtikrinti, kad Lietuva ir ateityje žengtų į priekį ir sparčiai augtų, kad būtų verta kiekvieno investuoto pinigo, kiekvieno prakaito lašo ir kiekvienos svajonės.

Šalies vadovė taip pat paragino verslininkus panaudoti jų talentą ir kuriant Lietuvos pilietinę visuomenę, gerinant savo bendruomenių gyvenimą ir padedant kurtis naujiems verslams.