Verslas

2015.09.08 13:45

Naujasis „Achemos grupės“ valdybos narys – V. Sutkus

ELTA2015.09.08 13:45

Pagrindinė koncerno „Achemos grupė“ akcininkė Lidija Lubienė inicijavo valdybos sudėties pakeitimą.

Pagrindinė koncerno „Achemos grupė“ akcininkė Lidija Lubienė inicijavo valdybos sudėties pakeitimą.

Buvusio valdybos nario Harri Kermineno pareigas nuo šiandien perima ir darbą koncerno „Achemos grupė“ valdyboje pradeda Valdas Sutkus, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas.

L. Lubienė teigia, jog svarbiausias prioritetas yra užtikrinti sėkmingą ir stabilią nacionalinio kapitalo koncerno veiklą.

„Siekiant šio tikslo būtina stiprinti koncerno valdybą ir plėsti jos kompetenciją“, – sakė ji.

Pasak jos, atsinaujinusi „Achemos grupės“ valdyba artimiausiu laikotarpiu turėtų susitelkti į tris svarbiausius uždavinius: pagerinti koncerno veiklos rezultatus, užtikrinti glaudesnį bendravimą tarp valdybos ir akcininkų bei paskirti kompetentingą, patyrusį, akcininkų pasitikėjimą turintį nuolatinį koncerno generalinį direktorių, kuris sugebės sėkmingai vykdyti koncerno strategiją.

Pasak L. Lubienės, naujasis valdybos narys V. Sutkus, turintis didelę verslo valdymo ir interesų atstovavimo patirtį, ne tik gerokai sustiprins koncerną, bet ir užtikrins būtinų teigiamų pokyčių įgyvendinimą.

Pagrindinė koncerno akcininkė Lidija Lubienė kartu su dukra Viktorija Lubyte valdo daugiau kaip 52 proc. „Achemos grupės“ akcijų.

Koncerno valdybos nariu paskirtas Valdas Sutkus nuo 2010 m. eina Lietuvos verslo konfederacijos prezidento pareigas. V. Sutkus yra sukaupęs didelę patirtį vadovaudamas Lietuvos prekybos įmonių asociacijai, dirbdamas Lietuvos pramonininkų konfederacijoje, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose bei bendrovėse „Achemos grupė“ ir „Fima“.

Koncernas vienija daugiau kaip 50 Lietuvoje ir užsienyje veikiančių bendrovių, kurių veikla apima gamybos, krovos ir logistikos, energetikos, prekybos, apgyvendinimo ir sveikatinimo bei kitas sritis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.