Naujienų srautas

Verslas2015.09.08 13:45

Paaiškėjo, kuris Lietuvos universitetas išleidžia daugiausiai bedarbių

BNS 2015.09.08 13:45

2013 metais daugiausiai bedarbių išleido Vytauto Didžiojo universitetas: net 20 proc. jo absolventų pernai nesusirado darbo.

2013 metais daugiausiai bedarbių išleido Vytauto Didžiojo universitetas: net 20 proc. jo absolventų pernai nesusirado darbo.

Antroje ir trečioje vietoje liko Kazimiero Simonavičiaus universiteto (19,3 proc.) bei Vilniaus dailės akademijos (19,2 proc.) auklėtiniai, antradienį rašo „Veidas“.

Savaitraščio užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Prime Consulting" atlikta Lietuvos darbdavių apklausa parodė, kad šiandieninėje darbo rinkoje kaip tinkamiausios vertinamos Vilniaus universiteto (25 proc.) absolventų žinios ir gebėjimai. Antroje vietoje - ISM vadybos ir ekonomikos (23,2 proc.), trečioje - Kauno technologijų (21,6 proc.) universitetas.

Kaip vienus paklausiausių ir nedaug bedarbių į darbo rinką išleidžiančių galima vadinti ir Lietuvos sveikatos mokslų (8,6 proc.), Mykolo Romerio (9 proc.), Vilniaus (9,2 proc.) bei Vilniaus Gedimino technikos (10 proc.) universitetus.

„Veido“ duomenimis, praėjusiais metais Lietuvos darbo biržoje užsiregistravo beveik 6,3 tūkst. universitetu absolventų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi