Naujienų srautas

Verslas2012.08.30 07:46

Kaune automobilių spūstis planuojama sumažinti įrengiant žiedines sankryžas

Dėl rekonstruojamų intensyvaus eismo Kauno gatvių ieškoma būdų transporto spūstims bei avaringumui mažinti. Dėl uždaryto Panemunės tilto aplinkkeliuose itin išaugo transporto srautai. Čia susidarančias automobilių spūstis planuojama sumažinti įrengiant žiedines sankryžas bei praplatinant kelią.

Dėl rekonstruojamų intensyvaus eismo Kauno gatvių ieškoma būdų transporto spūstims bei avaringumui mažinti. Dėl uždaryto Panemunės tilto aplinkkeliuose itin  išaugo transporto srautai. Čia susidarančias automobilių spūstis planuojama sumažinti įrengiant žiedines sankryžas bei praplatinant kelią.

Uždarius Panemunės tiltą, pagrindiniai transporto srautai buvo nukreipti aplinkkeliais, per Piliakalnio, Jiesios ir Vaidoto gatves. Jose išaugo transporto srautai, taip pat padidėjo avaringumas.

Problemoms spręsti Saugaus eismo komisija pritarė siūlymui įrengti žiedines sankryžas  Panemunėje, intensyviausio eismo gatvių sankryžose.

Anot savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo Pauliaus Kero, jas įrengus, padidėtų transporto pralaidumas, taip pat būtų užtikrintas eismo dalyvių saugumas.

Taip pat pritarta siūlymui praplatinti ir plento atkarpą greta Kauno hidroelektrinės. Specialistų skaičiavimais, tai dukart padidintų eismo pralaidumą bei užtikrintų saugesnį eismą.

Darbams atlikti numatoma skirti 200 tūkst. lt. Juos pabaigti ketinama iki šių metų pabaigos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi