Naujienų srautas

Verslas2015.09.08 13:45

Paskirtas naujas „Investuok Lietuvoje“ valdybos pirmininkas

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Naujuoju VšĮ „Investuok Lietuvoje“ valdybos pirmininku tapo „Paroc“ finansinių paslaugų centro direktorius Mikaelis Ljungbergas, teigiama įstaigos pranešime.

Naujuoju VšĮ „Investuok Lietuvoje“ valdybos pirmininku tapo „Paroc“ finansinių paslaugų centro direktorius Mikaelis Ljungbergas, teigiama įstaigos pranešime.

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ valdyba – kolegialus valdymo organas, teikiantis siūlymus dėl agentūros veiklos, investicijų pritraukimo strategijos, veiklos planų ir rezultatų. Remiantis VšĮ „Investuok Lietuvoje“ įstatais, valdybos nariai skiriami ketverių metų kadencijai arba iki naujo įstaigos dalininko priėmimo. Valdybos pirmininkas renkamas valdybos narių balsavimu.

„Daugybė investuotojų yra akcentavę savo teigiamą patirtį dirbant su „Investuok Lietuvoje“. „Paroc“ – taip pat vienas iš jų. Savo veiklą Lietuvoje pradėjome 1993 m., 1996 m. įsteigėme gamybinį padalinį, tačiau nusprendę čia kurti ir Finansinių paslaugų centrą daug bendradarbiavome su „Investuok Lietuvoje“ atstovais ir turėjome progą įsitikinti komandos profesionalumu. Todėl vertinu man parodytą pasitikėjimą ir tikiuosi savo siūlymais prisidėti prie to, kad Lietuva taptų vis patrauklesne investuotojams bei  produktyviai dirbti su kitais valdybos nariais“, ‒ teigia M. Ljungbergas.

Valdybą sudaro dešimt narių – du Ūkio ministerijos atstovai, vienas Užsienio reikalų ministerijos atstovas bei septyni agentūros dalininkų pasiūlyti nariai. Šiuo metu didžioji dalis jų – užsienio investuotojai: įmonių „Citco Vilnius“, SEB, „DnB NORD“, „Western Union Processing Lithuania“ ir „Baltik vairas“ atstovai. Už darbą valdyboje jos nariams nėra atlyginama.

„Tai, kad „Investuok Lietuvoje“ valdyboje dirba čia jau investavusių įmonių atstovai, sukuria didžiulę pridėtinę vertę – kas, jei ne jie, gali pastebėti investuotojams opiausias problemas ir verslui patraukliausius Lietuvos aspektus? Be to, patys priklausydami tarptautinei verslo bendruomenei, jie tampa ir Lietuvos verslo ambasadoriais, kurie tiesiogiai prisideda prie investicijų pritraukimo supažindindami savo kolegas, partnerius ir tiekėjus su galimybėmis Lietuvoje. Valdybos siūlymai ir balsas atstovaujant tarptautinio verslo interesus Lietuvos institucijose taip pat visuomet buvo labai naudingi. Neabejoju, kad M. Ljungbergas užtikrins produktyvaus darbo tęstinumą“, ‒ teigia l.e.p. VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Arvydas Arnašius.

M. Ljungbergas Lietuvoje gyvena nuo 1995 metų. Iki 2012 m. jis dirbo finansų direktoriumi gamybiniame „Paroc“ padalinyje, nuo 2012 m.  ‒ Vilniuje įsikūrusio „Paroc“ finansinių paslaugų centro direktoriumi.  Iki šiol jis taip pat buvo VšĮ „Investuok Lietuvoje“ valdybos narys. Išrinktas valdybos pirmininku M. Ljunbergas vadovaus valdybos posėdžiams bei bus atsakingas už jų sušaukimą bent kartą per ketvirtį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi